Event MIX SZKOCKIE RANCZO Z NOWĄ NAZWĄ I LOGOTYPEM!

SZKOCKIE RANCZO Z NOWĄ NAZWĄ I LOGOTYPEM!

0
HighlandHotel
W jubileuszowym, dziesiątym roku działalności, Szkockie Ranczo zmieniło nazwę na Highland Conference Hotel oraz postawiło na nową komunikację wizualną. Spowodowane jest to ewolucją jaką przeszedł obiekt przez minioną dekadę. Hotel rozpoczął także współpracę z agencją PR Face it!, która zajmie się medialną promocją nowego brandu.

HIGHLAND CONFERENCE HOTEL

Po 10 latach działalności Szkockie Ranczo zmienia się w Highland Conference Hotel. Obiekt zmienia także stary logotyp na rzecz nowoczesnego logo.

– Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową nazwę oraz logo, gdyż przez 10 lat ewoluowaliśmy
i chcemy, by nazwa oddawała to, czego klient może od nas oczekiwać i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Słyniemy z organizacji konferencji biznesowych i wyjazdów firmowych. Nie zapominamy oczywiście o kliencie indywidualnym, który może spędzić u nas wyciszający weekend i zrelaksować się w SPA. Rozbudowujemy także ofertę uroczystości rodzinnych i wesel. Wszystko co oferujemy, jest najwyższej jakości. Wyróżnia nas kuchnia, która opiera się na daniach z wołowiny Highland Cattle z własnej, ekologicznej hodowli. Nowa nazwa łączy w sobie wieloletnią tradycję z nowoczesnością oraz naszym ekologicznym podejściem– mówi Marek Rozwora, właściciel Highland Conference Hotel.

O OBIEKCIE

Highland Conference Hotel to powstały w 2008 roku obiekt szkoleniowo-konferencyjny, położony w malowniczej miejscowości Skarboszewo, jedynie 60 km od Warszawy i 30 km od lotniska Modlin. Hotel posiada autorską kuchnię, bazującą na wołowinie Highland Cattle z własnej ekologicznej hodowli oraz na produktach pochodzących z lokalnych upraw. Miejsce jest idealne zarówno na konferencję biznesową jak i wyjazd firmowy, które – ze względu na lokalizację (blisko Warszawy) – odbywają się tu bardzo często. Do dyspozycji gości jest także strefa Wellness & SPA.