Marketing MIX Piętnastolecie marki Yasumi

Piętnastolecie marki Yasumi

0

27 października był okazją do świętowania. I to nie byle jakiego! Piętnastolecie marki Yasumi – największej w Polsce sieci gabinetów kosmetycznych – świętowano na oficjalnej gali w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego.

Prowadzący – aktor Wojciech Błach i menadżer kreatywny Yasumi Polska – Michalina Dyczkowska – przypomnieli licznie zgromadzonym gościom, że piętnaście lat temu, pierwszy gabinet założyła Zofia Bydałek w dawnym hotelu Orbis Prosna.

Dziś ponad 100 placówek w Polsce i za granicą pracujących pod logo Yasumi w systemie franczyzowym, odnosi kolejne sukcesy, a marka wprowadziła na przestrzeni piętnastu lat własną linię kosmetyków profesjonalnych i detalicznych.

Świętowaniu nie było końca – uroczysty tort, spektakl „Szalone nożyczki” oraz recital saksofonisty uświetniły to uroczyste wydarzenie.

Przypomnijmy, że marka Yasumi oferuje bony podarunkowe do największej w Polsce sieci gabinetów beauty&SPA. Bony podarunkowe na zabiegi, masaże SPA, modelowanie sylwetki oraz rytuały japońskie są nietuzinkowym pomysłem jako nagroda w programach lojalnościowych, konkursach i jako prezenty dla kluczowych klientów.

MW