Marketing MIX „Start Here” – NEC zaprasza na ISE 2019

„Start Here” – NEC zaprasza na ISE 2019

0

NEC Display Solutions ujawnia pierwsze punkty swojego programu, przygotowanego na targi ISE 2019. Producent zaprezentuje obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu dla wielu branż i zastosowań, w tym m.in.: nową generację InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. NEC ponownie będzie obecny na stoisku 5-R20.

Targi ISE 2019 odbędą się w Amsterdam RAI, w dniach od 5 do 8 lutego 2019 r. Motyw przewodni japońskiego producenta dla zbliżającej się edycji targów to „Start Here”. Hasło ma odzwierciedlać intuicyjne podejście do prostego generowania przekazu wizualnego.

NEC jest postrzegany jako jedna z głównych atrakcji corocznej imprezy, a prezentacja marki w trakcie ISE 2019 zapowiada się równie atrakcyjnie i ekscytująco, jak poprzednie.

W trakcie najbliższej edycji targów ISE zaprezentowane zostaną technologie wyświetlania obrazu, pozwalające użytkownikom skuteczniej docierać do odbiorców, poprawiać efektywność spotkań, optymalnie współpracować i przyciągać uwagę widza w miejscach publicznych. Ekspozycja NEC zostanie podzielona na trzy główne obszary: spotkania i współpraca, digital signage oraz duże obiekty.

 W strefie spotkań i współpracy znajdą się rozwiązania do różnego typu przestrzeni roboczych, współtworzenia treści, zebrań i prezentacji oraz sal konferencyjnych, w tym: nowa generacja InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. Na ISE 2019 będzie można też zobaczyć jak sprzedawcy mogą skuteczniej komunikować się z klientami i wywoływać ich zaangażowanie, a także zwiększać sprzedaż dzięki rozwiązaniom digital signage: cyfrowym plakatom, komunikacji na dużą skalę, infotainmentowi oraz spersonalizowanej komunikacji cyfrowej. W strefie rozwiązań dla dużych obiektów znajdą się technologie do kreatywnych ścian wideo, lobby oraz rozwiązania outdoorowe.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) będą mieli okazję zobaczyć różne technologie wyświetlania obrazu w realnych zastosowaniach. Jak zawsze, na stoisku będzie obecny zespół doświadczonych ekspertów NEC, służących poradą w zakresie zastosowań produktów firmy, omawiając branżowe wyzwania i sposoby radzenia sobie z nimi, a także przeprowadzając indywidualne prezentacje produktów z szerokiego portfolio marki.

 

– Oczekiwania klientów i użytkowników zmieniają się tak szybko, że rozpoczęcie wizualnej transformacji może być niełatwym zadaniem.Właśnie dlatego w edycji ISE 2019 na nasz motyw przewodni wybraliśmy hasło „Start Here”. Droga do lepszego digital signage, współpracy, komunikacji i bogatszego doświadczenia wizualnego zaczyna się od zrozumienia, w jaki sposób nowoczesne technologie wyświetlania umożliwiają organizacjom osiągnięcie trwałego efektu – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

 Więcej o obecności NEC na ISE 2019: