Marketing MIX Nowe projektory NEC – cichsze od tykającego zegarka

Nowe projektory NEC – cichsze od tykającego zegarka

0

NEC Display Solutions wprowadza na rynek dwa nowe projektory laserowe, które są praktycznie bezgłośne. ProjektoryNEC P525UL i P525WL wyróżniają się bardzo niskim poziomem szumu wynoszącym zaledwie 22 dB, dzięki czemu nie zakłócają spotkań i prezentacji. Urządzenia te podczas pracy są cichsze od tykającego zegarka!

Projektory laserowe NEC P525UL oraz P252WL zapewniają doskonały obraz o jasności 5000 ANSI lumenów w rozdzielczościach WUXGA oraz WXGA,bez szumu typowego dla tradycyjnych urządzeń projekcyjnych.

Oprócz praktycznie bezgłośnego funkcjonowania, przetwarzanie sygnału wejściowego 4K@30Hz gwarantuje bardzo wyraźną rozdzielczość, a laserowe źródło światła zapewnia do 20 000 godzin bezobsługowej pracy. Ponadto optyczny laserowy mechanizm LCD jest całkowicie szczelny, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby wymiany lamp ani filtrów przez cały okres eksploatacji projektorów, zachowując przy tym doskonałą jasność kolorów bez kosztów serwisowania.

Najnowsze projektory NEC oferują wszechstronną łączność i opcjonalne Wi-Fi, zapewniając maksymalną elastyczność i oszczędność czasu, a wbudowana funkcja MultiPresenter umożliwia bezprzewodową prezentację i współdzielenie ekranu z maksymalnie 16 urządzeń jednocześnie. Nowe projektory laserowe są gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka, bez konieczności konfiguracji. Dodatkowo urządzenia należą do grupy ryzyka 2, dzięki czemu nie wymagają żadnych środków ostrożności, co przynosi oszczędności związane z kosztami instalacji i eksploatacji.

Użytkownicy odniosą korzyści również z niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 330W w trybie normalnym, co oszczędza nie tylko pieniądze, ale dodatkowo obniża całkowitą emisję dwutlenku węgla.

– Nasze nowe projektory P525WL i P525UL wyznaczają nowe standardy komfortu podczas spotkań i prezentacji, dzięki prawie bezgłośnej pracy” „Szum tradycyjnych projektorów może być natarczywy i rozpraszać uwagę odbiorców, przeszkadzając w skupieniu się na treściach wyświetlanych na ekranie. To szkodzi naszej koncentracji i współpracy zmuszając ludzi do podnoszenia głosu. Jako producent wiodącej na świecie technologii wyświetlania nie tylko skupiamy się na obrazie, ale stale zastanawiamy się, jak szerzej możemy poprawić korzystanie z naszych urządzeń – powiedział Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe.

– Nowe projektory NEC są doskonałym przykładem tego podejścia, zapewniając ciszę podczas spotkań i umożliwiając zespołom skuteczniejszą współpracę oraz dzielenie się pomysłami. Dzięki modelom P525WL i P525UL prezentacja treści jest tak dobra i cicha, jak nigdy dotąd – podsumował Alistair Round.

Nowy projektor NEC P525UL będzie dostępny w styczniu 2019 roku, a P525WL pojawi się w marcu 2019 roku. W celu umówienia się na prezentację lub otrzymania urządzenia do testów, prosimy o kontakt z biurem prasowym NEC.

Więcej informacji o nowych projektorach laserowych NEC P525 można znaleźć na stronach:

NEC P525UL:  ZOBACZ TUTAJ.

NEC P525WL: ZOBACZ TUTAJ.

JK