Trade marketing Opakowania szklane Ardagh Group w interaktywnym katalogu 3D

Opakowania szklane Ardagh Group w interaktywnym katalogu 3D

0

Ardagh Group wprowadza modele 3D programu CAD do katalogu swoich produktów, umożliwiając tym samym interakcję z opakowaniem szklanym. W ten sposób firma wykorzystuje postęp technologiczny w komunikacji ze swoimi klientami.

Ardagh Group wprowadza na rynek najnowszy, elektroniczny katalog produktów, który zawiera modele 3D standardowych butelek i słojów. Użytkownik może przeciągać, odwracać, obracać, a nawet zaglądać do środka opakowania szklanego.

Barbara Maciałczyk, Marketing Manager w Ardagh Group, mówi:

– Rynek oczekuje, że technologia cyfrowa usprawni proces podejmowania decyzji. Nasi klienci mogą już dziś używać nowego narzędzia 3D, aby zobaczyć kształt i rozmiar każdej butelki i słoja, zanim pomyślą o sposobach ich dekoracji. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie ułatwi wizualizację produktu na półce sklepowej i pomoże w wyborze opakowania szklanego.

Chris Barker, Product Design Engineer w Ardagh Group, dodaje:

– Każdego dnia pracujemy wykorzystując technologię 3D, dlatego warto pozwolić naszym klientom doświadczyć tego samego stopnia interaktywności, aby i oni mogli zobaczyć na przykład efekt padania światła na produkt, zanim finalnie on powstanie.

Ponad 600 standardowych szklanych butelek i słojów zostało zmienionych w nowym, interaktywnym formacie, który będzie dostępny od 17 kwietnia br.

www.ardaghproducts.com

JK