Marketing MIX Kubuś zaprasza do bajkowego świata

Kubuś zaprasza do bajkowego świata

0

Kubuś ma dla dzieci serię fantastycznych niespodzianek. We współpracy z wydawcą Storytel marka przygotowała 25 audiobooków – popularnych bajek czytanych przez wyjątkowych lektorów. Z firmą Trefl Kubuś przygotował natomiast grę, na planszy której można umieścić kolekcję naklejek spod etykiet soków. Dodatkowo na rewersach wybranych etykiet czekają też bajkowe zadania.   

Jaś i Małgosia, Czerwony kapturek, Kot w butach… Opowieści o nich oraz wielu innych niesamowitych bohaterach czekają na najmłodszych TUTAJ. Znajduje się tam 25 bajek uwielbianych przez dzieci od pokoleń, które czytają popularni aktorzy i aktorki.

Kubuś zaprasza w podróż do świata bajek – na początku każdego nagrania to właśnie sam miś zachęca dzieci do wysłuchania opowieści. Z kolei na końcu dzieci usłyszą dodatkowe pytania uzupełniające opowieść i pozwalające się nad nią zastanowić.

W ramach akcji powstało też 25 naklejek inspirowanych bajkowymi bohaterami. Postaci nakleja się na specjalny album w formie gry opracowanej przez firmę Trefl. Zadaniem graczy jest przejście przez 3 Bajkowe Królestwa spotykając po drodze bohaterów z bajek, którzy mogą pomóc lub przeszkodzić. Planszę i instrukcję do gry można również pobrać TUTAJ.

Wszystkie audiobooki powstały przy współpracy ze Storytel, wydawnictwem które firmuje akcję. Kody do odblokowania audiobooków znajdują się pod naklejkami, które znaleźć można pod etykietami soków Kubuś Go!, Kubuś gęsty w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%. Z kolei na rewersach etykiet Kubusia Go! oraz Kubusia gęstego – w szklanych butelkach oraz w dużych pojemnościach 0,9 l można szukać bajkowych zadań i zagadek.

Jeszcze w tym roku Kubuś rozwinie platformę o kolejne audiobooki. Powstają kolejne nagrania, które do kolekcji trafią jesienią.

Wejdź do Krainy Wyobraźni Kubusia: TUTAJ.
Czas trwania akcji: do 31.12.2019 r.
Agencja odpowiedzialna za projekt na stronie internetowej: Funktional
Agencja odpowiedzialna za koncepcję akcji: Brainbox
Wybór, opracowanie, nadzór merytoryczny oraz współpraca z lektorami: Storytel
Rysownik ilustracji do naklejek i gry: Łukasz Ataman

MW