Marketing MIX BlueCloud nowy wymiar transferu danych

BlueCloud nowy wymiar transferu danych

0

Z pomocą BlueCloud użytkownicy mogą reklamować swoje usługi, produkty lub markę całkowicie za darmo transferując swoje pliki aż do 7GB!

Tylko jak to zrobić? Bardzo prosto. Ilekroć użytkownicy musieli wysyłać pliki do drukarni, agencji reklamowej lub do klienta zapewne korzystali do tej pory ze standardowych metod przesyłki plików, gdzie nie mieli na nic wpływu, z wyjątkiem transferowanych materiałów. Ale od teraz to już przeszłość. Czym BlueCloud.pro. różni się od innych tego typów serwisów?

Przede wszystkim możliwością darmowego przesyłu plików aż do 7GB. Ale to nie wszystko! Użytkownik może wysyłać pliki i całkowicie personalizować stronę pobierania plików do swoich potrzeb. Modyfikując całkowicie wygląd poprzez wybór odpowiednich dla siebie kolorów, dodania podglądu zawartości plików a kończąc na wyborze pełnoekranowego tła. Tutaj liczy się tylko wyobraźnia użytkownika.

Dzięki możliwości dostosowania strony pobierania plików użytkownicy zyskują zaufanie, efekt WOW! oraz możliwość prezentacji ich usług lub produktów. To jeszcze nie wszystkie zalety platformy.

Korzystając z BlueCloud użytkownicy mają nie tylko kontrolę nad swoimi transferami, mogą również zabezpieczać wrażliwe dane hasłem dostępu, a tryb wyślij i zapomnij pozwala wysyłać pliki i pracować nad innymi ważnymi dla nich rzeczami bez konieczności zaglądania do przeglądarki. Dostają powiadomienie kiedy transfer będzie gotowy. Po prostu wysyłają i zapominają.

– Nie wyobrażam sobie życia bez BlueCloud`a. Możliwości jakie mi daje są nieocenione. Nie tylko mogę wysyłać duże pliki, ale dzięki możliwości reklamowania się zyskuje nowych kientów, których w inny sposób bym nie pozyskał – mówi Tomasz Gajewski z tomipasuje.

MW