Trade marketing Kolekcja z afrykańskim przytupem – broszury z pokazu mody na papierze Antalis

Kolekcja z afrykańskim przytupem – broszury z pokazu mody na papierze Antalis

0

„Kolekcja z afrykańskim przytupem” to pierwszy tego typu autorski pokaz mody Judyty Michalskiej. Wydarzenie miało miejsce 27 czerwca we Wrocławiu. Projektantka wykorzystała papiery dystrybuowane przez Antalis do produkcji broszur, które czekały na gości odwiedzających pokaz.

– Dzięki wsparciu uczestników platformy crowdfundingowej – Polak Potrafi, otrzymałam szansę wyjazdu do Afryki Zachodniej, aby u lokalnych kupców własnoręcznie wybrać materiały. Każdy ze strojów powstał tylko w jednym egzemplarzu i żaden nie zawiera materiałów pochodzenia zwierzęcego, a wiele kreacji zdobią plastikowe elementy pochodzące z recyklingu – opowiada projektantka Judyta Michalska ze studia Sztuka Juty.

Goście odwiedzający pokaz otrzymali krótkie broszury, które powstały dzięki współpracy projektantki z Paper Project oraz firmą Antalis. Wydrukowane zostały one na papierze z kolekcji Keaykolour. Są to papiery i kartony barwione w masie, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość zadruku. Wykorzystywane są do wszelakich projektów, m.in. na opakowania, foldery, zaproszenia, wizytówki itp. Aktualnie Keaykolour to aż 48 nowych odcieni, które w swojej kolekcji posiadają bogatą gamę kolorystyczną, co umożliwia swobodę  w projektowaniu.

– Papiery Keaykolour spełniają wszystkie normy ISO 14001 i ISO 9001. Niedawno odświeżyliśmy i podwoiliśmy liczbę dostępnych kolorów, wzbogacając tym samym kolekcję o trzy kluczowe odcienie pasteli (różowy, niebieski i zielony). W kolekcji można znaleźć również żywe kolory: Indian Yellow, Pumpkin i Coral, które dodadzą charakteru niejednemu projektowi – podkreśla Beata Karcz, Manager ds. Papierów Ozdobnych i Backsellingu Antalis.

Niektóre papiery i kartony z kolekcji Keaykolour odznaczają się ciekawą oraz charakterystyczną fakturą. Są one szczególnie polecane do zaproszeń, kart okolicznościowych, dyplomów oraz korespondencji. Doskonale sprawdzą się także jako teczki, luksusowe opakowania, karty menu, metki, wkładki reklamowe, katalogi, foldery itd. Do wyboru jest 13 wzorów tłoczeń, które są dostępne pod zamówienie od zaledwie jednej ryzy. Keaykolour świetnie nadaje się do wydruków w drukarkach laserowych i atramentowych. Są to papiery bezdrzewne, a niektóre z nich wytwarzane są z certyfikowanej masy celulozowej pochodzącej w 100% z recyklingu. Papiery dostępne są w gramaturach od 120 do 450 g, wraz z dedykowanymi kopertami DL i C5. A wszystko po to, aby móc kompleksowo i profesjonalnie tworzyć każdy projekt.

JK