Marketing MIX #MODADLAZDROWIA, czyli jak niepotrzebne zamienić w potrzebne

#MODADLAZDROWIA, czyli jak niepotrzebne zamienić w potrzebne

0

Ubrania do Oddania, Fundacja Kwiat Kobiecości oraz francuska marka Promod kolejny raz połączyły swoje siły, aby pomóc tysiącom kobiet. Głównym celem akcji #modadlazdrowia jest zakup cytobusu, czyli mobilnego gabinetu ginekologicznego, który może ułatwić dostęp do badań Waszej mamie, siostrze czy przyjaciółce.

Codziennie aż 10 Polek dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy, z czego aż 5 z nich umiera. Dzięki pozbyciu się niepotrzebnych, zalegających w szafie ubrań możemy to zmienić i zapewnić odpowiednie badania wszędzie tam, gdzie jest to utrudnione lub wymaga wielomiesięcznych oczekiwań. Wykryty w początkowym stadium rak szyjki macicy, jest całkowicie uleczalny, więc liczy się każdy dzień.

Akcja rozpoczęła się 2 września i potrwa do końca miesiąca.

W tym czasie w salonach Promod w całej Polsce zostaną wyodrębnione  specjalne miejsca i umieszczone kosze, gdzie zostawiając swoje zbędne ubrania zamienicie kilogramy w złotówki. Do akcji może dołączyć każdy, kto chce przyczynić się do zakupu cytobusa, ale również pozbyć się z szafy tego co mu zalega. Jeden kilogram odzieży damskiej, męskiej lub dziecięcej to jedna złotówka, która przybliża nas do uratowania życia wielu kobiet.

Promowanie postaw proekologicznych i zdrowego podejścia do mody, a także chęć wsparcia potrzeb tysięcy kobiet sprawiły, że już po raz drugi Promod, Kwiat Kobiecości oraz Ubrania do oddania zaangażowały się w akcję #modadlazdrowia.

Podczas pierwszej z nich zebrane zostały ponad dwie tony ubrań i mamy nadzieję, że tym razem pobijemy ten rekord.

MW