Event MIX Arłamów Business Challenge – II edycja

Arłamów Business Challenge – II edycja

46
0
Arłamów Business Challenge – II edycja
W dniach 27-29 października 2019 Hotel****Arłamów organizuje kolejną edycję Arłamów Business Challenge (ABC). Po raz drugi Hotel zaprosił do udziału przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.

Tegoroczny program podzielony został tradycyjnie na dwie części: część merytoryczną oraz część aktywną, a motywem przewodnim całości wydarzenia będzie ekologia i zrównoważony rozwój.

Część merytoryczna rozpocznie się prezentacją projektu EKO Arłamów oraz wykładem Wojciecha Herry na temat polityki Zero Waste przy planowaniu i zarządzaniu organizacją eventów. Magdalena Kondas, redaktor naczelna portalu meetingplanner.pl, poprowadzi debatę o zrównoważonych eventach. W programie jest również szkolenie w projektowaniu contentu i komunikacji eventów.

W drugiej części uczestnicy zmierzą się ze sobą w grze ‘Arłamów bez kurtyny’, a zakończeniem intensywnego dnia będzie uroczysta kolacja networkingowa w hotelowym Patio z występem zespołu Stage Fever.

W trakcie Arłamów Business Challenge uczestnicy wezmą również udział w akcji sadzenia drzew jak również będą mieli okazję do zapoznania się z autorskim programem Hotelu Arłamów dla grup o nazwie „Holistic MICE”.

Patronat: MPI Poland ChapterKlub Agencji EventowychSBE Stowarzyszenie Branży Eventowejsite Poland.

Patronat merytoryczny: portal meetingplanner.pl

Partnerzy: Stage FeverToton Show

Patronat medialny: event management PolskaTHINK MICE, MICE Polandkonferencje.plOOH event!horecanet.plOOH magazine.

Hotel **** ARŁAMÓW to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiektu u wrót Bieszczad, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, oferujący 254 pokoje (w tym 16 luksusowych apartamentów) dla 736 gości. Z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego.  Hotel wyróżnia  nie tylko unikalne położenie, ale najbardziej wszechstronna i kompleksowa oferta. Trzypoziomowa strefa SPA & Wellness, przestronne restauracje i karczmy, Centrum Sportowe z infrastrukturą dla ponad 30 dyscyplin sportowych – to tylko nieliczne z atrakcji jakie oferuje Arłamów.

Centrum Sportowe Arłamów to infrastruktura na niespotykaną skalę:  pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko  do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie, sala fitness, dziewiętnastometrowa ścianka wspinaczkowa, dwie 25-metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi WORLD TRAVEL AWARDS – Poland’s Leading Hotel  roku 2014 i 2015, HOTEL Z POMYSŁEM 10 LECIA 2017, TOP HOTEL, BEST HOTEL AWARD – premiera roku 2014, WORLD GOLF AWARDS – Poland’s Leading Golf Hotel. 2014, PRIME PROPERTY PRIZE – Inwestycja Roku 2014 na rynku hotelarskim,  NAJPIĘKNIEJSZE SPA – nagroda przyznana przez branżowe czasopismo „Eden”,  INSPIRUJĄCE SPA – nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego Hotelu SPA.