Marketing MIX Tarczyński PROTEIN Team w Twoim mieście – podejmiesz wyzwanie?

Tarczyński PROTEIN Team w Twoim mieście – podejmiesz wyzwanie?

0

Tarczyński SA i drużyna Panthers Wrocław – Mistrzowie Polski w futbolu amerykańskim, zachęcają do aktywnego stylu życia i ćwiczeń przez cały rok. Do 21 stycznia 2020 w wybranych siłowniach CityFit w całej Polsce zawodnicy będą rzucać wyzwanie trenującym. Każdy, kto je podejmie otrzyma proteinowe przekąski TARCZYŃSKI PROTEIN BEEF JERKY lub TARCZYŃSKI PROTEIN STRIPSY.

Okres świąteczny to czas nie tylko obdarowywania się prezentami, ale także postanowień noworocznych. Wtedy siłownie nie narzekają na pustki, bowiem jednym z najczęstszych postanowień jest pozbycie się w nowym roku kilku zbędnych kilogramów. Nie czekając na Nowy Rok Tarczyński SA i Tarczyński PROTEIN Team zachęcają do tego już teraz, rzucając wyzwanie trenującym. Klubowicze w aplikacji CityFIT znajdą trzy zadania, które mogą wykonać samodzielnie lub wspólnie z mistrzami.  Dla każdego kto spróbuje czekają nie tylko degustacje produktów z linii TARCZYŃSKI PROTEIN, ale także analiza składu ciała wraz z poradami dietetycznymi.

Jedzenie odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i samopoczucie. Jeśli jesz lepiej, to i żyjesz  lepiej. Dlatego powinniśmy dużą wagę przykładać do tego, co mamy na swoim talerzu, szczególnie jeśli jesteśmy aktywni fizycznie.

– Po treningu zaleca się w ciągu 2 godzin spożyć produkty o tzw. wysokim indeksie glikemicznym, które nasz organizm szybko przyswoi. Nie wolno zapomnieć też o uzupełnieniu niedoboru białka. Po wysiłku zapotrzebowanie na nie wzrasta nawet o 50%. Dlatego po skończonym treningu warto sięgnąć po wysokiej jakości białko. W sytuacji idealnej byłby to posiłek składający się z dobrej jakości, wysokobiałkowego mięsa (dziczyzna, wołowina, ryby) lub jaj, jednak, gdy nie masz go pod ręką, z pomocą może przyjść wysokiej jakości odżywka białkowa. Świetnym rozwiązaniem są także dostępne na rynku, wysokobiałkowe stripsy mięsne – zaleca mgr inż. Roksana Czarnas, Specjalistka ds. Żywienia Człowieka i Technolog Żywności.

Tarczyński Protein Team do 21 stycznia będzie można spotkać w siłowniach CityFit na terenie całego kraju. Odwiedzą Katowice, Wrocław, Chorzów, Bydgoszcz, Lublin i Rzeszów.

Linia produktów TARCZYŃSKI Protein została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które poszukują dodatkowej porcji białka. Beef Jerky oraz Stripsy to doskonałe proteinowe przekąski wyróżniające się najwyższą jakością mięsa oraz wyjątkowym smakiem. Stanowią ekstra dawkę energii, zawsze wtedy gdy brakuje sił. Dostępne są w poręcznych opakowaniach ON-THE-GO, a dzięki specjalnej strunie, produkt długo utrzymuje swoją świeżość i smak.

MW