Event MIX Zmiany w strukturach ACCOR SERVICES

Zmiany w strukturach ACCOR SERVICES

0

Od lewej Agnieszka Kalinowska, Joanna Świerkosz

Joanna Świerkosz, jako VP marketing, communication & guest experience, została odpowiedzialna za marketing, guest experience oraz komunikację w grupie Accor Services. Z kolei Agnieszka Kalinowska, na stanowisku senior communication manager, obok dotychczasowych obowiązków z obszaru PR oraz organizacji eventów, przejęła też działania związane z komunikacją korporacyjną oraz widocznością marek w Europie Wschodniej.

Na stanowisku VP marketing, communication & guest experience Eastern Europe Joanna Świerkosz jest odpowiedzialna za działania marketingowe i rozwój marek znajdujących sie w portfolio Accor w Europie Wschodniej. Będzie również rozwijać działania na rzecz wzmacniania pozycji grupy hotelowej w obszarze guest experience. W związku z rozwojem firmy, odpowiada także za komunikację z partnerami biznesowymi. Świerkosz od 2015 r. zajmowała stanowisko VP marketing & guest experience Poland and Eastern Europe. Posiada bogate doświadczenie dyrektorskie w marketingu branży hotelarskiej. Z Grupą Accor związana jest od 2005 r.

Agnieszka Kalinowska jako senior communication manager jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne Accor Services i rozwój widoczności marek. Po tym jak spółka przejęła większość zadań związanych z komunikacją brandów znajdujących się w jej portfolio, będzie odpowiadać także za proces tworzenia tożsamości korporacyjnej Accor i koordynację współpracy z agencjami PR poszczególnych rynków w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. W zespole wspierać ją będzie Franciszek Renaud, junior communication manager, który odpowiada również za komunikację z partnerami. Agnieszka Kalinowska wcześniej zajmowała stanowisko brand PR, events & sponsoring manager Poland & Baltic States. Jest ekspertem w działaniach public relations, marketingowych oraz w organizacji eventów wewnętrznych grupy, jak i dla jej klientów takich jak targi, spotkania międzynarodowe, konwencje. Z grupą hotelową Accor związana od 1993 r.