Marketing MIX UNIQUE ONE obsługuje program marki Dove o nazwie „Dove Self-Esteem – budowanie...

UNIQUE ONE obsługuje program marki Dove o nazwie „Dove Self-Esteem – budowanie pozytywnej samooceny”

0

Agencja UNIQUE ONE w wyniku wygranego konkursu ofert, została organizatorem programu „Dove Self-Esteem – budowanie pozytywnej samooceny”, marki Dove należącej do Unilever Polska Sp. z o.o.

Polska edycja programu „Dove Self-Esteem – budowanie pozytywnej samooceny” jest organizowana w Polsce po raz drugi, a na świecie nieprzerwanie od 2004 roku.

Projekt jest realizowany w roku szkolnym 2019/2020 w oparciu o lekcje warsztatowe mające na celu podniesienie pewności siebie nastolatków. Narzędzia i materiały, na których opiera się projekt, zostały przygotowywane w ścisłej współpracy z pracownikami akademickimi i ekspertami specjalizującymi się w budowaniu pewności siebie i skutecznie pomagają budować swój pozytywny obraz.

Wszystkie Szkoły, które wezmą udział w Programie, otrzymają nieodpłatnie dostęp do praktycznych prezentacji, materiałów wideo, kart ćwiczeń dla uczniów oraz instruktażowych poradników i szkoleń dla nauczycieli. Udział w Programie jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem. Do współpracy zostały zaproszone osoby z wykształceniem pedagogicznym (głównie pedagodzy szkolni oraz nauczyciele klas IV-VIII szkół podstawowych), a Uczestnikami mogą zostać uczniowie klas IV-VIII. Celem programu jest wspieranie dzieci i młodzieży w budowaniu pozytywnej samooceny oraz przekonania o własnej wartości – rozumianej jako pewność siebie i swoich umiejętności.

Aby wziąć udział w Programie należy dokonać rejestracji Szkoły na stronie – KLIKNIJ. Szkoły otrzymają nieodpłatnie materiały edukacyjno-informacyjne o Programie oraz scenariusze lekcji wraz z materiałami dydaktycznymi, a także wsparcie eksperta programu – psychologa. Na ich podstawie nauczyciele, wychowawcy i/lub pedagodzy szkolni będą mogli przeprowadzić cykl 5 lekcji tematycznych poświęconych budowaniu pozytywnej samooceny, bądź jednej pojedynczej sesji wśród uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII.

Oprócz wspierania nauczycieli w budowaniu pozytywnej samooceny polskich nastolatków, program skierowany jest również do rodziców, którzy dzięki materiałom dostępnym na stronie internetowej Programu lepiej zrozumieją, jak czuje się ich dziecko, ale także pomogą im walczyć z presją i negatywnym wpływem mediów na samoocenę nastolatków.

W ramach współpracy z marką Dove UNIQUE ONE jako organizator jest odpowiedzialna za kontakty ze szkołami (obsługa infolinii) oraz za przygotowanie i wysyłkę mailingów. Program wspiera kampania reklamowa w internecie (Librus, social i YT).

Zachęcamy do lektury wywiadu z Karoliną Przewłoką – Group Brand Managerem Dove.

 KL