Marketing MIX Viki Gabor i Kayah „Ramię w ramię” – czyli międzypokoleniowo o sile...

Viki Gabor i Kayah „Ramię w ramię” – czyli międzypokoleniowo o sile kobiet

0

Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze „Ramię w ramię” i udowadniają, że kobiety mają głos, siłę i kiedy się wzajemnie wspierają, mogą zmienić świat.

Utwór „Ramię w ramię” ma szansę stać się największym GIRL POWER SONG ostatnich lat. To wszystko dzięki połączeniu dwóch pokoleń kobiet o niesamowitym głosie i talencie – Supermanki i Superhero polskiej sceny muzycznej. Kayah – która ma na swoim koncie 12 albumów i zawsze chętnie wspiera nowych artystów – oraz Viki Gabor, bardzo młodej artystki, która może pochwalić się zwycięstwem w międzynarodowym konkursie Eurowizja Junior 2019.

Utwór został napisany przez autorów sukcesu dwóch ostatnich polskich kompozycji na konkursie Eurowizji Junior – „Superhero” i „Anyone I Want To Be”- Lanberry, Patryka Kumóra, Dominika Buczkowskiego przy wsparciu samej Kayah. Natomiast za partie akordeonu odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek. Taki skład zwiastuje hit.

– Utwór ten został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!” – mówi Kayah o utworze „Ramię w ramię”.

– Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji! – dodaje Viki Gabor o współpracy z Kayah.

Singiel dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych. Posłuchać go można tutaj: KLIKNIJ.

Teledysk do singla „Ramię w ramię” stworzyła Agencja Artystyczna Pompidou i ma odwzorowywać przesłanie, jak i energię utworu. Jest kolorowy, żywy i występują w nim tylko kobiety.

[youtube=”h2DtbkBr65A”]

Opracowano na podstawie materiałów prasowych Kayax.

Przypominamy nasz zeszłoroczny wywiad z Kayah TUTAJ.

KL