Wydarzenia TARGI PCI DAYS 2021: Targi dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

TARGI PCI DAYS 2021: Targi dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

0

Jedyne w Polsce międzynarodowe targi dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, odbędą się 8 i 9 września w Global EXPO w Warszawie.

TARGI PCI DAYS to doskonała okazja do zapoznania się z kompleksową ofertą dla produkcji leków i kosmetyków. Wystawcy zaprezentują pełen wachlarz produktów i usług – od surowców, poprzez opakowania, maszyny do produkcji, laboratoria, aż po logistykę i magazynowanie. Rejestracja i udział w wydarzeniu są całkowicie BEZPŁATNE.

Wystawcami PCI Days są producenci i dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie:

Opakowania, Surowce, Maszyny do produkcji, Urządzenia i usługi laboratoryjne, Urządzenia etykietujące i znakujące, Usługi produkcji marki własnej (private label), Usługi logistyczne, IT i inne.

Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają: właścicieli, członków zarządów i pracowników zakładów produkujących leki i kosmetyki.

Co w programie

STREFY INSPIRACJI

W Farmaceutycznej Strefie Inspiracji i Kosmetycznej Strefie Inspiracji uczestnicy targów będą mogli wysłuchać serii wykładów, poruszających różne zagadnienia związane z branżą. Nie zabraknie tematów PR-owych i opakowaniowych, jak również związanych z samym procesem produkcji leków i kosmetyków.

WARSZTATY DLA ZAKUPOWCÓW

Warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem już podczas poprzedniej edycji PCI Days. W tym roku poprowadzą je eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów, Monika Bis i Andrzej Zawistowski. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na warsztaty.

KONFERENCJA DOTYCZĄCA MIKROBIOLOGII W PRODUKCJI LEKÓW I KOSMETYKÓW

Konferencję zorganizuje Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji. Poprowadzą ją doświadczeni specjaliści z branży, na co dzień obracający się w obszarze zagadnień mikrobiologicznych w produkcji farmaceutycznej i kosmetycznej.

KONFERENCJA ,,BE INSPIRED – NOWOŚCI SUROWCOWE 2020/2021”

Absolutna nowość Targów PCI Days. W ramach tej konferencji o swoich innowacyjnych surowcach opowiedzą ich dostawcy i producenci, którzy następnie zaproszą słuchaczy do odwiedzenia swoich stoisk w Strefie Surowcowej. Konferencja odbędzie się w Kosmetycznej Strefie Inspiracji.

Targi przygotowywane są przy merytorycznej i medialnej współpracy Organizatora z najważniejszymi branżowymi instytucjami i organizacjami.

Więcej informacji o Targach PCI Days można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE i sprawdź najnowsze informacje o PCI Days na www.pcidays.pl 

 

MW