Event MIX Bezpłatna konferencja biznesowa online Spark of Change

Bezpłatna konferencja biznesowa online Spark of Change

0

Spark of Change 2020 to konferencja biznesowa realizowana w formacie online, która odbędzie się 29 kwietnia 2020 roku. Wydarzenie ma na celu wspieranie przedsiębiorców oraz zapewnienie sprawdzonych narzędzi do walki z kryzysem.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci Skills Masters – ekonomiści, prawnicy, stratedzy, ludzie mediów, trenerzy i konsultanci biznesu, którzy przeprowadzą uczestników przez świat pełen zmian i nowych wyzwań, dotyczących ekonomii, prawa, zarządzania, marketingu, mediów a także życia prywatnego. Eksperci podziela się swoim doświadczeniem, w jaki sposób znajdują inspirację i motywację do działania w starciu z wyzwaniami obecnej rzeczywistości.

Konferencja będzie się składać z czterech modułów, w których udział weźmie w sumie prawie 20 prelegentów. Do pierwszego z nich zaproszeni zostali ekonomiści, prawnicy i finansiści, będą to między innymi Robert Gwiazdowski, profesor Uczelni Łazarskiego, adwokat, doradca podatkowy Mikołaj Hewelt, doradca podatkowy, partner w kancelarii prawnej HWW Hewelt Wojnowski Wspólnicy Sp.k., którzy przedstawią prognozy gospodarcze dla Polski i rozwiązania prawne dla firm w trudnej sytuacji gospodarczej, a także wyjaśnią założenia tarczy antykryzysowej. W drugiej części poruszony zostanie temat zmiany spojrzenia na biznes w dobie digitalizacji.

W trzeciej części konferencji prelegenci skupią się na emocjach, które towarzyszą nieustającym zmianom i wyzwaniom dzisiejszych czasów. Do panelu dyskusyjnego pod tytułem „Jak radzić sobie w skrajnych sytuacjach?” zaproszeni zostali między innymi były policjant, żołnierz i dyplomata, emeryt i weteran z dwudziestoletnim stażem służby w MSW i MON, założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru. Iskrę (spark) inspiracji i motywacji do działania przekażą uczestnicy czwartej części konferencji. Nastąpi to między innymi w trakcie panelu dyskusyjnego, w którym zaproszeni goście podzielą się swoimi success stories. Wydarzenie zwieńczy power speech kolejnego gościa specjalnego – dr Pawła Fortuny.

Organizatorem konferencji jest agencja KDK Events. Konferencję poprowadzi Anna Butrym.

Bezpłatna rejestracja: KLIKNIJ

www.sparkofchange.pl 

Na podstawie informacji MeetingPlanner.pl.