Logo

Trade marketing

The Guard – system antybakteryjny z obsługą serwisową

Firma The Guard proponuje wynajem dozowników do żelu antybakteryjnego razem z obsługą serwisową. W systemach firmy są stosowane żele antybakteryjne własnej produkcji, co zapewnia stałą dostępność i najwyższą jakość produktu.

Rozprowadzenie żelu na dłoniach, w przeciwieństwie do płynu, wymaga większego zaangażowania. W ten sposób znacznie podnosimy skuteczność działania. Ponadto żele są dużo bardziej wydajne niż płyny oraz nie brudzą otoczenia.Preparaty zawierają również substancję łagodzącą i chroniącą skórę przed wysuszaniem. Jest to szczególnie ważne przy częstym stosowaniu środków antybakteryjnych.  

Modele zaprojektowane są w sposób bardzo ergonomiczny. Posiadają kompaktowe wymiary: wysokość 135 cm, grubość 28 cm oraz szerokość 28. Są bardzo łatwe do utrzymania czystości i mogą pracować bez stałego zasilania. Obudowa jest wykonana z aluminium lakierowanego na kolor biały. Materiał jest wysoce odporny na wszelkie środki czystości. Automaty dozujące udostępniane są ze sposobem użytkowania oraz tylko i wyłącznie z pełną obsługą serwisową. 

Usługa polega na wynajmie dozownika, platność wykonuje się tylko za zużyty żel.

W przyszłości producent planuje zamontowanie w automatach ekranów, na których będzie można wyświetlać reklamy.

Więcej informacji: biuro@theguard.pl

www.theguard.pl

KL