Logo

Event MIX

Pałac Mała Wieś przygotował niespodzianki dla gości

Pałac Mała Wieś Hotel and Spa **** to bezpieczna lokalizacja umieszczony na uboczu pośród 30 hektarów zieleni. O przygotowaniach do rozpoczętego sezonu opowiada Tomasz Barański-właściciel obiektu.

Jak przygotowaliście się do ponownego otwarcia?

Cały obiekt przeszedł gruntowny serwis, wszystkie budynki zostały zdezynfekowane, udało nam się zajrzeć we wszystkie zakamarki, na które nie było czasu przy pełnym obłożeniu hotelu. Wykonaliśmy wietrzenie magazynów: starych i nowych, dokonaliśmy wymiany sprzętu, aby ponowne spotkanie z gośćmi odbyło się bez niespodzianek.

Jakie zamiany czekają na odwiedzających?

Na terenie obiektu powstała część wypoczynkowa nad Stawem Kaczym – Ogród Wodny, który uzupełniony o wyjątkową roślinność będzie niezwykłą niespodzianką dla gości. Na terenie Ogrodu Wodnego znajduje się wystawa poświęcona kobietom Małej Wsi, która stała się inspiracją do powstania pakietu pobytowego Mała Wieś jest kobietą.
Wprowadziliśmy nowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo osobiste. Goście mają do dyspozycji dużą przestrzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na terenie obiektu znajduje się wiele punktów do dezynfekcji.

Jak widzicie przyszłość branży eventowej w obecnej sytuacji?

Jesteśmy pełni nadziei, że uda się nam wrócić do realizacji ciekawych eventów. Z niecierpliwością oczekujemy jesieni oraz wypełnionych sal konferencyjnych. Uważamy, że wtedy nadejdzie czas na spotkania integracyjne oraz biznesowe w pięknych okolicznościach przyrody. Mamy do zaoferowania wynajem części obiektu na wyłączność więc oczekujemy na ciekawe zapytania. 

www.palacmalawies.pl