Logo

Event MIX

Witamy w Western Camp Resort 2020!

Wszystkich zaskoczyła nowa rzeczywistość, jednak nie na tyle, aby zablokować nasze działania! Zapraszamy do naszych wyjątkowych obiektów noclegowych: domków szeryfa, tipi i wozów kowbojskich.

Aby chronić zdrowie naszych gości oraz pracowników wprowadziliśmy szereg procedur zgodnie z zaleceniami GIS. Szczegółowe zalecenia komunikowane są za pomocą czytelnych grafik, które przypominają o najważniejszych obowiązujących zasadach: częstym myciu rąk, dezynfekcji, konieczności zachowania dystansu.

Na terenie obiektu rozmieściliśmy dystrybutory żelu do dezynfekcji rąk, z których goście w każdej chwili mogą korzystać. Klucze, karty dostępu, akcesoria sportowe są na bieżąco myte i dezynfekowane. Dodatkowo minimalizujemy ryzyko zgromadzeń w zamkniętych miejscach użyteczności wspólnej takich jak np. recepcja.

Przygotowujemy się również do zniesienia obostrzeń w zakresie serwisu gastronomicznego. Już wkrótce – 18 maja –  zaprosimy naszych gości do klimatycznej Restauracji Bonanza. Będzie pysznie i relaksująco! Restauracja przygotowała w tym sezonie nową kartę dań, a także strefę chillout i fantastyczne ogródki piwne.

Naszą ofertę kierujemy również do przedstawicieli branży eventowej. Western Camp Resort to ponad 5 ha terenów zielonych i doskonale zagospodarowanej przestrzeni stanowiącej alternatywę dla organizacji imprez okolicznościowych i firmowych.

Nasze zadaszone palenisko to świetne miejsce na organizację spotkań firmowych. Tradycyjną kolację może zastąpić wspólne BBQ na świeżym powietrzu, a standardową zabawę taneczną warto zamienić na sportowe rozgrywki w blasku księżyca. Czyż nie brzmi to kusząco?

www.westerncamp.pl