Logo

Event MIX

Power 2.0 – nowy początek bezpiecznego jutra

Agencja Power specjalizująca się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych zainicjowała nowy projekt — Power 2.0.

Czym jest Power 2.0?

Power 2.0 to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego biznesu. To połączenie najlepszych praktyk i nowatorskich rozwiązań zespołu Agencji POWER. To eventy i wydarzenia on-line, wsparcie graficzne, szkoleniowe, konferencyjne i warsztatowe. To zbiór bezpiecznych modyfikacji w biurach. To pakiety środków ochrony osobistej dla pracowników i klientów. Power 2.0 to nowy początek bezpiecznego jutra!

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także wyzwaniom, które stawia przed nami otaczająca rzeczywistość, przygotowaliśmy szereg nowych usług i propozycji współpracy, które mogą wesprzeć obecne działania naszych klientów — mówi o projekcie Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – Wszyscy funkcjonujemy w zupełnie nowej rzeczywistości. Nasza praca i rozrywka w dużej mierze przeniosły się do świata on-line. Rzeczywistość jest inna, inne są też bieżące oczekiwania i potrzeby. Power 2.0 jest naszą odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego biznesu. Jest też ogromnym krokiem w przyszłość, która w dużej mierze oparta będzie na nowych technologiach i bezpieczeństwie rozumianym na wiele sposobów – zaznacza Piotr Zasadzki, General Director Agencji Power.

W projekcie Power 2.0 znajdziemy:
• #Bezpieczny Event — organizacja eventów z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa;
• #Bezpieczny Hotel/Targi — wsparcie merytoryczne i techniczne hoteli i Targów we wdrożeniu i przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa;
• #Bezpieczne Biuro — wsparcie pracodawców w przygotowaniu bezpiecznej przestrzeni do pracy;
• #BezpiecznaKonferencja #BezpieczneSzkolenie #MobilnyPlener –
eventy organizowane w plenerze pod zadaszeniem w reżimie sanitarnym
• #Wirtualne Studio — organizacja konferencji on-line, webinaria, transmisje on-line;
• #Studio Grafiki — tworzenie grafiki 2D, 3D na potrzeby firm i organizacji;
• #Produkcja Filmów — produkcja filmów korporacyjnych; reklamowych
• #Warsztaty z Psychologiem — tematyczne sesje i warsztaty on-line z psychologiem (indywidualne i grupowe);
• #Warsztaty On-line – tematyczne warsztaty on-line, a także warsztaty motywacyjne i praktyczna nauka umiejętności.
• #Warsztaty dla Dzieci — zajęcia on-line dla dzieci: edukacyjne, językowe, rozrywkowo-sportowe;
• #Tworzenie Stron WWW — projektowanie i tworzenie stron www;
• #Sprzedaż Środków Ochrony — oferujemy profesjonalne preparaty do zapewnienia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry w walce z koronawirusem;
• #Szkolenie Bezpieczeństwa Covid-19 – szkolenie on-line kierowane do pracowników firm, związane z zachowaniem bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.
• BONUS: #Chwytakbezpieczeństwa #KameryTermowizyjne

Power 2.0 w akcji
Projekt Power 2.0 powstał kilka tygodni temu, a już dziś widać jego pierwsze efekty. Bardzo szybko okazało się, że zaproponowane w nim usługi i działania są bardzo potrzebne wielu firmom i organizacjom. Agencja Power nawiązała współpracę z firmami i placówkami ochrony zdrowia, wyposaża biura w środki ochrony osobistej, realizuje warsztaty tematyczne w wersji on-line, przygotowuje także kampanie marketingowe dla swoich klientów.

– W ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy pierwsze projekty, w których wyposażyliśmy pracowników i klientów firm w środki ochrony osobistej oraz zestawy warsztatowe do samo-dzielnego złożenia w domu. To pokazuje, że Power 2.0 działa, jest potrzebny i przynosi pierwsze rezultaty — mówi Piotr Zasadzki, General Director Agencji Power — Obecnie pracujemy nad realizacją dużego projektu dla szpitali, w ramach którego wyposażymy 150 pla-cówek w środki ochrony osobistej, komory inhalacyjne, a także aparaty do USG. To już się dzieje, a za rogiem czeka kolejny tego typu projekt.

– Nigdy nie przypuszczałam, że Agencja Power będzie realizowała tego typu projekty dla placówek ochrony zdrowia. Dziś widzę, jak wiele się zmienia i odważnie podążam za tymi zmianami — dodaje Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – W wolnym czasie pracujemy nad nową odświeżoną szatą naszych stron www, zdobywamy środki pomocowe dla firm, działamy aktywnie w SOIT, TUgether i sztabie kryzysowym walcząc o LEPSZE JUTRO. Jest tak wiele do zrobienia, ale nie tracimy nadziei i entuzjazmu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Power 2.0.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu Power 2.0, a także poszczególnych jego elementów znajdą Państwo na stronie Agencji Power: https://www.agencjapower.pl/pl/power-2-0.html oraz https://www.powersport.pl/pl/power-2-0