Logo

Event MIX

Pepsi Silesia Beats ponownie na Stadionie Śląskim!

W sobotę odbyła się kolejna edycja Pepsi Silesia Beats. Wirtualne wydarzenie z pełną festiwalową produkcją zagościło na urządzeniach internautów dzięki transmisji live.

Tym razem w trakcie Pepsi Silesia Beats na środku Stadionu Śląskiego stanęły aż 4 sceny. Widzowie byli świadkami losowania kolejności setów djów. Jako pierwszy zagrał C-Bool – twórca mega hitów, producent, który wyznaczył nowy trend w muzyce tanecznej. Po nim wystąpił z dynamicznym setem Gromee – fantastyczna muzyczna i artystyczna osobowość, remikser, autor tekstów, producent tworzący głównie muzykę klubową i taneczną. Jako trzeci na scenie pojawił się Adam de Great, współorganizator eventu, a zarazem popularny artysta, występujący na największych europejskich festiwalach. Multimedialne muzyczne show zakończył artysta, który podbił scenę klubową w Ameryce, uczestnik największych festiwali na świecie, uwielbiany przez polskich klubowiczów – Sikdope.

Cztery wyjątkowe osobowości sceniczne, największe klubowe przeboje, niesamowita oprawa wydarzenia – nie pozwalały nudzić się ani przez chwile podczas video live stream. Oprócz zapowiadanych artystów pojawiła się dodatkowa niespodzianka w postaci guitar fire show w wykonaniu jedynego w swoim rodzaju Mad Mike’a. Między dj’skimi setami prowadzący studio live dj Inox oraz Ola Ciupa podkręcali imprezową atmosferę konkursami, oraz stopniowo uchylali rąbka tajemnicy finałowej edycji Pepsi Silesia Beats.

Bawimy się i pomagamy!

To hasło i tym razem przyświecało Pepsi Silesia Beats. Organizatorzy nie zapominają o potrzebujących, widzowie podczas transmisji mogli wpłacać datki na działalność Fundacji Iskierka wspierającej śląskie ośrodki onkologii dziecięcej.

Trzech najbardziej hojnych darczyńców, którzy wsparli akcję charytatywną, otrzymało wyjątkowe nagrody. W ręce wpłacających powędrował: voucher do przetestowania na torze aż kilku samochodów ze stajni AutoPrezent.pl. Station Śląski ufundował 2 podwójne bilety na mecz Polska – Ukraina i Polska – Holandia, a organizatorzy eventu przekazali specjalne zaproszenie VIP dla 2 osób, które na żywo na stadionie będą mogły zobaczyć finałową edycję Pepsi Silesia Beats.

Nie zabrakło też licznych konkursów w social mediach, dzięki którym uczestnicy wirtualnej imprezy mogli zdobywać unikalne i limitowane koszulki z podpisami artystów.

– Pepsi Silesia Beats to nasza sztandarowa impreza w tym specyficznym okresie. To największy muzyczny streaming w Polsce i Europie. Przed nami finałowa edycja, a zostało jeszcze wiele nieodkrytych kart. Reakcje widzów pokazują, że formuła, jaką zaproponowaliśmy, trafiła do serc ogromnej liczby fanów nie tylko muzyki klubowej. Udowodniliśmy, że na stadionie można tworzyć wiele ciekawych projektów, a jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Z niecierpliwością wyczekuje ostatniej odsłony niniejszego spektaklu. Dostarczymy jeszcze wielu niezapomnianych emocji. Wierzymy, iż w przyszłym roku powtórzmy to wspaniałe wydarzenie, ale już z udziałem publiczności zgromadzonej na stadionie” – mówi Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Bez wątpienia po raz kolejny było to wyjątkowe festiwalowe show transmitowane w formule video live stream, dostępne bezpłatnie dla każdego poprzez dedykowaną stronę oraz na oficjalnym profilu fb i kanale youtube wydarzenia.

Tegoroczny projekt Pepsi Silesia Beats zakłada trzy wakacyjne edycje wirtualnej imprezy, ostatnia jak zapewniają organizatorzy, będzie najbardziej spektakularna. Należy podkreślić, że to przedsięwzięcie żyje w internecie nie tylko podczas live streamu. Transmisje są zapisywane w sieci i można je odtwarzać w dowolnym czasie.

– Już dziś warto zapisać datę finałowej edycji – czyli ostatnią sobotę wakacji – 29 sierpnia! Takiego projektu nie było jeszcze nigdzie na świecie! Dziesięciu artystów zagra jeden wspólny występ, tworząc tym samym DJ’ski rekord! Przygotowaliśmy coś, co zaskoczy wielu, a całą branżę zastanawia „jak my to zrobimy?” – dodaje Adam Mitrenga, właściciel PMG Group i współtwórca projektu.

Trzecia, finałowa edycja Pepsi Silesia Beats odbędzie się 29 sierpnia o godz. 21.00 – do zobaczenia online.