Event MIX Bezpieczne spotkania firmowe w hotelu za miastem

Bezpieczne spotkania firmowe w hotelu za miastem

0

Izolacja nie służy budowaniu relacji, a te w zespole są bardzo ważne – budują poczucie przynależności do grupy, sprzyjają dążeniu do wspólnych celów. Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe nabierają teraz nowego wymiaru.

Po kilku miesiącach pracy zdalnej warto zadbać o relacje w zespole. Nic tak nie wpływa na budowanie relacji, jak wspólne wyjazdy, zabawy integracyjne i zespołowe wyzwania. Teraz jednak, ze względu na koronawirusa, trzeba zmienić podejście do organizacji imprez. Najlepiej wybrać miejsce, gdzie duża przestrzeń zapewnia bezpieczny dystans, a bliskość natury sprzyja pracy, rekreacji i odpoczynkowi. Atrakcyjną lokalizacją na bezpieczne i nietuzinkowe spotkania biznesowe oraz szkolenia i wyjazdy firmowe jest mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****.

10-hektarowy, zabytkowy park ze ścieżkami przyrodniczą, historyczną i rekreacyjną, Ogrodem Medytacji i przypałacowymi stawami; trzy budynki: Pałac Odrowążów, Stajnia Platera i Termy Zamkowe, najlepsze holistyczne SPA w kraju, liczne atrakcje w plenerze i naturalne środowisko wolne od smogu sprawiają, że Goście mogą zachować na terenie Manor House SPA bezpieczny dystans. W całym kompleksie jest zastosowany system ożywiania wody metodą Grandera, który zapewnia wysoką jakość wody w restauracji, pokojach i całej strefie SPA. Wszystko to sprzyja organizacji konferencji i wyjazdów firmowych obejmujących maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Ta szczególna lokalizacja czyni Manor House SPA pożądanym adresem na wyjazdy i imprezy integracyjne, które mogą się odbywać w mniejszych grupach (np. w jednym z budynków) przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, mogą być organizowane jako spotkania tematyczne, łączyć szkolenia z relaksem w Biowitalnym SPA. Spotkania z klientami, prezentacje czy szkolenia firmowe mogą się też odbywać na łonie natury. Specjalny rzutnik umożliwia projekcje przy świetle dziennym, na terenie całego kompleksu hotelowego, również w rozległym parku, jest dostępny internet, a uczestnicy spotkania biznesowego mogą korzystać z leżaków, krzeseł ogrodowych i piknikowych koców. Na dziedzińcu hotelu może być również udostępniony pełny serwis kawowy.

Spotkania biznesowe w hotelu Manor House SPA są wyjątkowe z wielu powodów:
– spokój i cisza hotelu bez dzieci położonego z dala od miasta,
– luksusowe wnętrza w otoczeniu pięknego, zabytkowego parku,
– kilkanaście klimatyzowanych, kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych,
– możliwość organizacji konferencji w plenerze,
– doskonałe warunki pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa,
– bogaty program atrakcji outdoor i indoor,
– integracja w: strefie Łaźni Rzymskich, Witalnej Wiosce® SPA , Biowitalnym SPA i Ogrodzie Medytacji,
– tradycyjna kuchnia i menu dla wegan.

Zaletą jest także smaczna kuchnia serwowana w hotelowej restauracji, w tym tradycyjne, polskie dania, menu dla wegan i autorska Dieta życia. Ponadto bezpłatny parking dla uczestników konferencji, lądowisko dla śmigłowców i własny ośrodek jeździecki. Jeśli dodać do tego prestiż i wspaniałą historię (to jedna z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich), urokliwe położenie z dala od miasta i z dobrym dojazdem (tylko 130 km od Warszawy, niedaleko trasy S7 Gdańsk-Kraków) oraz pozytywna energia natury sprzyjająca dobremu samopoczuciu – Manor House SPA jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności – jest to miejsce, gdzie odbywają się niezapomniane eventy.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ