Marketing MIX Golden Marketing Conference 24-25 listopada w Katowicach

Golden Marketing Conference 24-25 listopada w Katowicach

106
0

Golden Marketing Conference już po raz trzeci zawita do Katowic na dwudniowe święto marketingu. Konferencja obędzie się 24 i 25 listopada 2020 roku w Vienna House Easy Katowice. To będą dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi rozmowami, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań.

Organizatorzy jak zwykle zadbali o maksimum treści i eksperckiej wiedzy, którą przekażą nam prelegenci na co dzień współpracujący z największymi polskimi firmami i agencjami, a także twórcy popularnych w tej dziedzinie, opiniotwórczych serwisów i portali.

Podczas listopadowej edycji organizatorzy stawiają na narzędziowe ujęcie marketingu. Kładą nacisk na analityczną stronę zarządzania marką, efektywne wykorzystywanie budżetu, które przełoży się na wyniki. Tematem prelekcji płatne kampanie na LinkedIn, Facebook oraz Google, LinkedIn Employee Advocacy, content marketing, buzz marketing, e-commerce, UX/User Experience, CSR, machine learning, a także marketing pokoleniowy, czyli jak dotrzeć do tak wymagających grup, jak Z-etki czy silver generation.

W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm, co sprawia, że Golden Marketing Conference to doskonała przestrzeń wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas przerw i naturalnego networkingu. Możliwość rozmowy i wspólnej zabawy w nieco bardziej kameralnych okolicznościach to nieodzowny element konferencji.

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w marketingu, zgłębić swoją wiedzę a przy tym dobrze się bawić, to nie może Cię zabraknąć w Katowicach! Zapamiętaj tę datę, bo 24 i 25 listopada czekamy na Ciebie w Viena House Easy.

Bieżące informacje na temat prelegentów, programu oraz aktualnych promocji są dostępne na funpage na Facebook’u.

Więcej informacji na temat Golden Marketing Conference znajduje się na stronie wydarzenia.