Event MIX Monika Dymacz – Kaczmarczyk o samozarządzających się zespołach | Konferencja EVENT MIX...

Monika Dymacz – Kaczmarczyk o samozarządzających się zespołach | Konferencja EVENT MIX 2020

0
tel. 507 738 242

Podczas konferencji EVENT MIX, Monika Dymacz – Kaczmarczyk, prezes MPI Poland Chapter, podczas swoje prelekcji zatytułowanej „Samozarządzające się zespoły są najbardziej skuteczne. Prawda czy fałsz?” opowie o tym, jak stopień dojrzałości człowieka i ludzkości wpływa na sposób organizowania sobie pracy, jak to się przekłada na wyniki i dlaczego tradycyjne sposoby zarządzania już od dawna nie działają.

Monika Dymacz – Kaczmarczyk, prezes MPI Poland Chapter, Dyrektor zarządzający Exprofesso. Trener biznesu i facylitator. Absolwentka UJ oraz MBA na Oxford Brooks University, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Praktyk biznesu, wywodzący się ze środowiska korporacyjnego. Przez wiele lat Pełnomocnik ds. Innowacji, rozwijający kreatywność wewnątrz organizacji i wprowadzający w życie narzędzia i procesy budujące kulturę innowacyjności. Inspirator, siewca pomysłów, człowiek akcji. Na co dzień zarządza firmą, reprezentuje ją na zewnątrz, przynosi nowe pomysły na rozwój i współpracę, pracuje blisko z korporacjami, prowadzi szkolenia z budowania zespołów, kreatywności i innowacyjności. Autorka gier i symulacji biznesowych oraz narzędzi rozwojowych w duchu edutainment. Od kilku lat jest również aktywnym uczestnikiem, moderatorem i prelegentem międzynarodowych warsztatów i konferencji poświęconych szkoleniowym grom symulacyjnym oraz innowacyjnym organizacjom. Nagrodzona tytułem jednej z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej za rok 2016 w konkursie MP Power Awards. W ciągu ostatnich kilkunastu lat prowadziła szkolenia m.in. dla: Santander, Grupa Azoty, Danone, Philip Morris, AstraZeneca Poland, Grupa Żywiec, Valeo, Pegasystems, Grupa Aspen czy Pratt & Whitney.

W prelekcji możesz wziąć udział, rejestrując się na EVENT MIX w zakładce ZAREJESTRUJ SIĘ. Dostępny jest również specjalny pakiet konferencyjny, umożliwiający wejście na EVENT MIX oraz MARKETING MIX.

Konferencja EVENT MIX rozpoczyna się od 11:00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy. Targi są otwarte do godz. 17:00.