Logo

Event MIX

Anna Nowakowska – Czy event w czasach COVID 19 może być bezpieczny? | Konferencja EVENT MIX 2020

Czy w dobie COVID-19 organizacja bezpiecznych eventów jest możliwa? Jak podejść do organizacji eventów w plenerze tak by zachowały ekskluzywny charakter? Na te pytania podczas konferencji EVENT MIX, odpowie Anna Nowakowska.

Anna Nowakowska CEO MICE & Venue Consulting, Dyrektor sprzedaży i marketingu w RAJT Hale namiotowe, blogerka w strefaMICE.pl. Inicjatorka założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej. Twórca programu Studium Event Management na WZ UW. Członek Rady Programowej Konferencji Event Biznes i jej wieloletnia Dyrektor Programowa. Ekspert z zakresu przystosowania obiektów dla branży eventowej. Konsultant z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu. Laureatka konkursu Tourism Trends Awards. Wyróżniona dwukrotnie tytułem Ekspert Hotel Meeting 2018. Nominowana do konkursu MP Power Awards w kategorii OPEN. Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter. Laureatka konkursu 100 Most Influential people in Event Indystry 2019. Obecnie juror w konkursie Eventex Awards. Autorka projektów Hotel MICE Manager oraz MICE Venue Management.

– Eventy plenerowe dotychczas kojarzone z piknikami, koncertami i festiwalami dziś przybierają nową formułę. Uroczyste gale, bankiety, prezentacje produktów i konferencje, które odbywają się w plenerze, zyskują coraz więcej zwolenników. COVID 19 przeniósł nas do świata online, ale też wypchnął w plener. To obecnie dwa narzędzia, które będą realizowały biznesowe założenia wielu firm. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale jest to możliwe. Dlaczego z punktu biznesowego nie możemy rezygnować z organizacji eventów w dobie COVID 19, jak zorganizować bezpieczne wydarzenie premium, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać – podsumowuje Anna Nowakowska, której prelekcja nosi tytuł „Czy event w czasach COVID 19 może być bezpieczny? Jak właściwie przygotować event w plenerze premium. Checklista bezpiecznych eventów plenerowych”.

W prelekcji możesz wziąć udział, rejestrując się na EVENT MIX w zakładce ZAREJESTRUJ SIĘ. Dostępny jest również specjalny pakiet konferencyjny, umożliwiający wejście na EVENT MIX oraz MARKETING MIX.

Konferencja EVENT MIX rozpoczyna się od 11:00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy. Targi są otwarte do godz. 17:00.