Event MIX 10 tys. odwiedzających na Ultrace 2020 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

10 tys. odwiedzających na Ultrace 2020 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

0
  • 10 tys. odwiedzających zgromadziło się w ubiegły weekend w MCK w Katowicach na targach Ultrace 2020
  • To długo wyczekiwany, wart odnotowania w kalendarzu eventów, powrót do czasu sprzed pandemii – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.
  • Małymi krokami otwierajmy rynek wydarzeń, bo ma to znaczenie dla wielu innych powiązanych obszarów takich jak hotele, gastronomia, transport – dodaje Marcin Stolarz.

Po raz pierwszy po półrocznej pandemicznej przerwie, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się duże wydarzenie targowe. Ultrace 2020 – impreza dla pasjonatów samochodów tuningowanych zgromadziła ponad 10 tys. odwiedzających.

Ultrace to targi organizowane od 10 lat. Po raz pierwszy odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na europejskiej mapie imprez motoryzacyjnych wyróżniają się charakterem – organizatorzy sprowadzają co roku do Polski właścicieli kilkuset najlepszych projektów z 24 krajów świata. Selekcja aut dokonywana jest spośród kilkunastu tysięcy zgłoszeń.

– W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w zeszły weekend gościliśmy ponad 10 tys. odwiedzających i podziwialiśmy prawie 500 samochodów. To długo wyczekiwany, wart odnotowania w kalendarzu eventów, powrót do czasu sprzed pandemii – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. – Brawa dla odważnych organizatorów za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie imprezy. Małymi krokami otwierajmy rynek wydarzeń, bo ma to znaczenie dla wielu innych powiązanych obszarów takich jak hotele, gastronomia, transport – dodaje.

Targi Ultrace 2020 zorganizowano w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 26-27 września br.