Marketing MIX Akcja TVN wspomagająca restauratorów i potrzebujących posiłku

Akcja TVN wspomagająca restauratorów i potrzebujących posiłku

34
0

Obecna sytuacja sprawiła, że restauracje walczą o przetrwanie, a dodatkowo wiele osób nie może sobie pozwolić, choć na jedno ciepłe danie w ciągu dnia. Stacja telewizyjna TVN nie pozostaje obojętna wobec takiego stanu rzeczy i inicjuje akcję #TVN POMAGAJMY SOBIE. GOTUJEMY SIĘ NA PODWÓJNĄ POMOC!

Stacja chce wesprzeć zarówno pracowników branży gastronomicznej, jak i osoby najbiedniejsze, potrzebujące ciepłego posiłku. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i akcji antenowych emitowanych 12 grudnia na kanale TVN, jak również fundusze zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” zostaną przeznaczone na obiady dla osób potrzebujących.

Pomoc dla gastronomii polegać będzie na tym, że owe posiłki ugotują restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji. Wybrane restauracje otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni (14 – 24.12) oraz 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Planowana wartość 1 posiłku to 20 złotych brutto, a całkowita kwota wsparcia dla pojedynczej, wybranej restauracji wyniesie 13 tys. złotych brutto.

Szczegóły akcji oraz formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ

Harmonogram akcji: