Marketing MIX Sukces vs kryzys – jak skutecznie radzić sobie z kryzysem w firmie...

Sukces vs kryzys – jak skutecznie radzić sobie z kryzysem w firmie | E-book

139
0

E-book „Sukces vs kryzys – jak skutecznie radzić sobie z kryzysem w firmie” skierowany jest do przedsiębiorców oraz osób, które rozpoczęły lub zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Stanowi kompendium wiedzy zebranej na podstawie wywiadów przeprowadzonych z 12 doświadczonymi praktykami biznesu.

E-book zawiera szereg informacji dotyczących między innymi:
– przygotowania firmy do kryzysu wewnętrznego (zależnego od firmy) oraz zewnętrznego (spowodowanego np. ogólnoświatowymi zawirowaniami gospodarki np. obecna pandemia),
– siły marki osobistej,
– radzenia sobie z własnym ego,
– opcji przygotowania się do kryzysu oraz wydostania z niego,
– historii życia biznesowego naszych prelegentów (wzloty, upadki, bankructwa, milionowe długi, sukcesy),
– restrukturyzacji, upadłości firmy,
– odnalezienia szans dla siebie w dobie kryzysu,
– porad dotyczących inwestowania w kryzysie,
– heksagonu szczęścia itp.

Każdy przedsiębiorca, aby rozwijać siebie i swój biznes potrzebuje nieustannie dokształcać się i zdobywać nowe kompetencje. Wiedza pozyskiwana przede wszystkim od praktyków biznesu, którzy dzięki wieloletniej obecności na rynku przeżyli trudne sytuacje, jest warta każdych pieniędzy. Ewolucja Biznesu oferuje e-book, który jest niczym almanach poruszający wiele zagadnień życia biznesmena. Projekt powstał w 2020 r.

Biznes inspiruje poznawanie historii osób, które osiągnęły niebywały sukces, jak również tych, które wpadły w duże problemy. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na stworzenie e-booka, który zebrał wiedzę od 12 doświadczonych osób. Osiągnęli swoim życiu zawodowym naprawdę wiele, ale również bardzo wiele stracili.

12 praktyków biznesu, którzy współtworzą e-book:

Damian Abramowicz – CEO i founder w firmie Kuna System, zajmującej się m.in. sprzedażą filtrów do wody, dystrybutorów wody oraz oczyszczaczy powietrza. Trener sprzedaży oraz marketingu, szkoleniowiec, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży, doradca biznesowy, mentor. Twórca programów społecznych #wygrajzplastikiem oraz #wygrajzesmogiem. Prywatnie skoczek spadochronowy, szczęśliwy mąż i ojciec.

Rahim Blak – artysta, wizjoner. Założyciel kilku firm takich jak: Click Community, eDrone, Sapiency, Mosaico czy Copernic. Prelegent, szkoleniowiec, networker. Wierzy, że tworzenie startupów jest sztuką.

Agata Duliniec – prezes firmy Gniotpol Trailers. W firmie przeszła przez wszystkie szczeble kariery. Mimo iż jest prezesem w zdominowanej przez mężczyzn branży, to jej firma stała się liderem rynku.

Dawid Gunia – specjalista ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw. Wspólnik w kancelarii Sanators. Został prawnikiem, bo chciał pomagać innym.

Artur Jabłoński – właściciel agencji marketingowej Digitalk. Specjalista w zakresie reklam na Facebooku, komunikacji w social media, copywritingu. Jest autorem bestsellerowej książki „Jak pisać, żeby chcieli czytać i kupować”.

Fryderyk Karzełek – Ekspert z zakresu finansów osobistych. Posiada kilka firm w branży finansowej oraz szkoleniowej. Jest współtwórcą klubu 555, gdzie codziennie od przeszło 2 lat o godzinie 5:55 prowadzi live dotyczące rozwoju osobistego, wolności finansowej. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Daniel Kubach – przedsiębiorca, inwestor, Anioł Biznesu. Od lat inwestuje w unikatowe projekty, które powiększają jego portfolio. Swoją pozytywną energią inspiruje innych do działania i zwiększania swojej efektywności.

Wojciech Orzechowski – inwestor w branży nieruchomości, deweloper. Twórca warsztatów inwestowania w nieruchomości – WIWN.pl. Autor bestsellerowej książki „Zarabiaj na Nieruchomościach”.

Barbara Piasek – zdobyte doświadczenie w korporacjach postanowiła wykorzystać do rozwoju własnych firm. Jest CEO Wolvess Summit, Evenea, See Blogers. Zawsze pełna energii do działania.

Adam Przemyk – współtwórca Klubu Przedsiębiorczości, czyli największego Klubu zrzeszającego przedsiębiorców w Polsce.

Sławomira Wiktoria Puchała – założycielka oraz twórca marki Victoria Day Spa.

Paweł Tkaczyk – strateg marek. Od ponad 20 lat pomaga firmom w zdobywaniu rynków. Autor takich książek jak „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Jak sam mówi – zarabia na życie opowiadaniem historii.

Premiera e-booka odbędzie się 07 stycznia 2021 roku. Szczegóły znajdziesz TUTAJ