Logo

Event MIX

Agencja PowerEvents zorganizowała event świąteczny online dla firmy vorwerk

W dniu 9.12.2020 odbyła się świąteczna impreza online dla pracowników firmy Vorwerk w centrum eventowym Concordia Design we Wrocławiu.

Realizacja eventu w całości odbyła się we wcześniej przygotowanym studio, którego aranżacja i wyposażenie powstały specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Na 150 uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji.

Przed jego rozpoczęciem, każda osoba drogą pocztową, dostała specjalnie przygotowaną paczkę z materiałami do wybranych warsztatów online. Uczestnicy do wyboru mieli warsztaty z tworzenia naturalnych kul do kąpieli, pakowania prezentów, recyklingu starych ubrań oraz wiele innych. Ponadto, każdy uczestnik miał możliwość połączenia się z Pokojem Chillout, gdzie mógł na spokojnie porozmawiać ze znajomymi z pracy.

Finałem całej imprezy był wspólny teledysk świąteczny.  Każdy pracownik wziął udział w warsztatach filmowych, gdzie w kilkuosobowych grupach nagrywał zimowe i świąteczne sceny. Całość stała się niezapomnianą, firmową pamiątką z tego szczególnego wydarzenia.

Dodatkową atrakcją był koncert zespołu The Gentleman’s Jazz, który swoim repertuarem wprowadził wszystkich w pozytywny, świąteczny nastrój.