Event MIX Najważniejsze platformy eventowe 2021 | Raport

Najważniejsze platformy eventowe 2021 | Raport

0

Lively, producent eventów online, przygotował przekrojowy raport o platformach eventowych w 2021 r. To pierwsze takie opracowanie na rynku, porównujące ponad 90 zagranicznych platform eventowych.

Z raportu można dowiedzieć się między innymi, na co zwracać uwagę przy realizacji i wyborze narzędzi oraz jakie są funkcjonalności dostępnych platform. Szczególną korzyścią jest porównanie ofert ponad 90 dostępnych platform wraz z informacjami o ich kosztach.

– Nasze doświadczenia w poszukiwaniu innowacji i ciekawych rozwiązań w świecie wirtualnym sięgają dużo dalej niż początek pandemii. Oczywiście na początku ubiegłego roku nasililiśmy poszukiwania idealnej platformy. Dlaczego? Ponieważ zaczęło się pojawiać coraz więcej nowych narzędzi – te, które znaliśmy, nie spełniały wszystkich oczekiwań, a częściowo też dlatego, że po prostu lubimy wiedzieć i się rozwijać – mówi Michał Oczkowski, Innovation Architect & Video Producer w Lively. – Nasi klienci często nie wiedzieli, czym różnią się dostępne na rynku platformy i jakie dają możliwości. W czasie spotkań dokładnie wyjaśnialiśmy, dlaczego proponujemy taką, a nie inną platformę. Po pewnym czasie liczba platform, które przetestowaliśmy i na których pracowaliśmy urosła do pokaźnej liczby, stąd pomysł raportu porównującego ich najważniejsze cechy i funkcjonalności. Sami korzystamy z tego dokumentu i mamy nadzieję, że będzie też pomocny dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami online – dodaje.

Pełny raport można pobrać TUTAJ. https://lively.pl/najwazniejsze-platformy-eventowe/