Event MIX #RazemNamPoDrodze | Plej i Continental

#RazemNamPoDrodze | Plej i Continental

0

Marka Continental, w związku ze 150. Urodzinami, przypomina o bezpieczeństwie na drodze i zachęca do wspólnego pomagania podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.

Razem nam po drodze z pomaganiem na 150!
Za pomocą aplikacji Activy każdy swoją aktywność fizyczną może połączyć z Misją Continental i wziąć udział w uzbieraniu 50 000 złotych na rzecz Fundacji Moc Pomocy. Misja Continental rozpoczyna się 14 maja i potrwa 3 miesiące. W tym czasie każdy zarejestrowany w aplikacji Activy w Misji Continental kilometr przejechany na rowerze, rolkach, deskorolce, przebiegnięty, a także przespacerowany, przełoży się na środki, które trafią do Fundacji Moc Pomocy.

Jak wziąć udział w Misji Continental?
1. Wystarczy pobrać aplikację Activy (dostępna zarówno na Android oraz iOS).
2. Dokonać krótkiej rejestracji.
3. Wybrać rodzaj gry: OTWARTE i dołączyć do misji Continental.

 Plej też pomaga
– Wspieramy tę akcję nie tylko jako partner biznesowy Continental, odpowiedzialny za całą kampanię, ale także CSRowo jako zespół Plej, ludzie, którzy chętnie spędzają aktywnie czas i jeśli nasza codzienna aktywność może komuś pomoc, to tym lepiej, chętnie się do tego przyłączymy. W naszej agencji pracuje bardzo wielu aktywnych fanów dwóch kółek, biegania
i spacerowania. Aby wesprzeć Misję Continental ogłosiliśmy własną wewnętrzną, Plejową rywalizację na rzecz wsparcia Fundacji Moc Pomocy. Planujemy też szereg dodatkowych atrakcji, m.in. wspólne nabijanie kilometrów podczas agencyjnego spaceru integracyjnego. Mamy nadzieję, że uda nam się połączyć przyjemne, czyli ruch na świeżym powietrzu, który wszyscy lubimy, z pożytecznym, czyli pomocą dla Fundacji. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w Misję Continental i wspólnego nabijania kilometrów na cel charytatywny w aplikacji Activy – przekonuje Łukasz Gumowski, creative partner w Plej.

Fundacja Moc Pomocy
Codziennie ktoś ulega wypadkowi i staje się osobą niepełnosprawną. Potrzebuje wsparcia i pomocy w zapewnieniu rehabilitacji, zorganizowaniu środków finansowych, odpowiedniego sprzętu, pomocy prawnej, aby odnaleźć się w nowej i trudnej sytuacji. Misją Fundacji Moc Pomocy jest kompleksowe wsparcie osób po wypadkach i poważnych zachorowaniach. Uświadomienie ludziom ich możliwości i potencjału pomimo niepełnosprawności jest głównym zadaniem Fundacji. Więcej na temat Fundacji przeczytasz TUTAJ.

Informacje o kampanii #RazemNamPoDrodze znajdziesz TUTAJ.