Tylko w oohmagazine Festiwal Marketingu i Druku oraz Packaging Innovations już we wrześniu!

Festiwal Marketingu i Druku oraz Packaging Innovations już we wrześniu!

0

Festiwal Marketingu i Druku oraz targi Packaging Innovations z radością informują, że z dniem 6 czerwca br. targi w Polsce zostały oficjalnie odmrożone. Co to oznacza? Nie ma już najmniejszych wątpliwości co do tego, że obie imprezy odbędą się planowo w dniach 15-16 września 2021 w Centrum EXPO XXI Warszawa! Zobaczcie co na Was czeka.

Festiwal Marketingu i Druku

To największe w drugiej połowie roku targi reklamy i poligrafii. Podczas tegorocznej, 13. edycji wydarzenia zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 180 wystawców. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia specjalne jak konkursy branżowe, premiery i warsztaty. Podczas wydarzenia odbędzie się 13. edycja konkurs na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS, podczas którego profesjonalne Jury, wybierze najlepsze POS-y zgłoszone w 17 kategoriach. Nie zabraknie również SUPER GIFT, czyli konkursu na artykuły promocyjne, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. W ramach Złotego Medalu specjaliści z rynku reklamy i poligrafii wytypują najciekawsze produkty, maszyny i oprogramowania, które charakteryzują się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań.

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajdują się TUTAJ.

Targi Packaging Innovations

Bogata oferta wystawców w aż 10 strefach tematycznych: packaging, components, labeling, print finishing, ECO, POS & displays, e-commerce, luxpack, machines oraz services. Przez oba dni targów inspirujące i merytoryczne wykłady prowadzone przez ekspertów i praktyków branży opakowań w strefie workShops. 10 finał konkursu StrefaStudenta, którego jednym z jurorów będzie Robert Załupski z OOH magazine! A dla tych z Państwa którzy jeszcze wahali się czy wystawić ofertę firmy na targach mamy specjalną niespodziankę. W związku z oficjalnym odmrożeniem branży targowej, przedłużamy promocyjne ceny uczestnictwa do 11 czerwca.

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Do zobaczenia na targach!