Logo

Event MIX

Targi w Krakowie zapowiadają gorący wrzesień

Targi w Krakowie z niecierpliwością wyczekują końca wakacji, pomimo iż przed nimi bardzo intensywne i pracowite miesiące. – Branża targowa wraca do gry, a my nie kryjemy emocji z tym związanych. Możliwość ponownych spotkań, długich rozmów, wymiany wiedzy i doświadczenia, nawiązywanie nowych i utrwalanie dotychczasowych kontaktów, to ogromna wartość targów B2B, w których się specjalizujemy. Zachęcamy do przejrzenia wydarzeń, które już we wrześniu odbędą się m.in. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – mówią przedstawiciele Targów Kraków. 
Nowości 
Sezon rozpoczyna się od nowości. 10-11 września odbędą się targi Reha INNOVATIONS. Podczas eksperckich wykładów oraz specjalistycznych warsztatów zostaną poruszone kluczowe, branżowe informacje. Tematami wiodącymi będą zagadnienia związane z wykorzystaniem nowych technologii w służbie człowiekowi, w tym przy kompleksowej rehabilitacji w dobie pandemii COVID-19. Ważnym elementem będą także prezentacje produktów oraz nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, medycynie sportowej, osteopatii oraz lecznictwie uzdrowiskowym. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele biznesu, jednostki akademickie i start-up’y, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki. W trakcie targów będzie miało miejsce także Reha SYMPOZJUM – XX Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. To pierwsze tego typu spotkanie od czasu wybuchu pandemii.

EXPO Kraków miejsce wielu możliwości

16-17 września odbędą się Targi i Kongres LNE, na który z niecierpliwością czeka cała branża beauty. Najlepsi branżowi eksperci podzielą się praktycznym doświadczeniem oraz wiedzą m.in. z zakresu kosmetologii, hi-tech, biznesu beauty, technik manualnych. – Jesteśmy przekonani, że starannie dobrane tematy i dynamiczna formuła sesji zadziałają jak zastrzyk branżowej energii. 20-21 września spotkamy się na DesignWays Conf – dwudniowej konferencji stworzonej przez społeczność designerów dla designerów. Podczas wydarzenia zaawansowani i początkujący projektanci otrzymają dużo praktycznej wiedzy oraz inspiracji do rozwoju w ramach pięciu ścieżek tematycznych: #MissingPuzzle, Product Design, Design to Business, Research & Discovery, Design Processes. 25-26 września zapraszamy na Targi Domów i Mieszkań. To idealna impreza dla tych, którzy poszukują wymarzonego lokum. W jednym miejscu i czasie uczestnicy zapoznają się nie tylko z ofertą większości krakowskich deweloperów, ale również agencji nieruchomości, banków i pośredników finansowych, producentów materiałów wykończeniowych, mebli i AGD czy projektantów wnętrz – dodają przedstawiciele Targów w Krakowie. Co jeszcze?

We wrześniuodbędą się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które będą mieć miejsce 14-15 września w EXPO XXI Warszawa. Szeroka oferta wystawców, 10 stref tematycznych, liczne spotkania i warsztaty z ekspertami w strefie worShops, prezentacje nieszablonowych opakowań, etykiet i grafik finalistów Konkursu Strefa Studenta – wszystko to czeka na uczestników tego kluczowego dla branży opakowań spotkania. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na współpracę dwóch dużych graczy na rynku eventowym – Targów w Krakowie i OOH magazine, co zaowocuje połączeniem wydarzenia z Festiwalem Marketingu i Festiwalem Druku 2021.

Branża spotkań otrzymała „zielone światło” i zamierza szybko wrzucić najwyższy bieg. Warto wykorzystać ten potencjał i spotkać się w gronie tych, którzy mają potrzebę nawiązania nowych relacji biznesowych. To fantastyczna okazja, aby nie tylko zdobyć nowych klientów, ale również by poznać inspirujących ludzi, którzy być może przyczynią się do rozwoju wielu przedsiębiorstw.
Źródło: Targi w Krakowie