Logo

Event MIX

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w katowickim SPODKU

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w katowickim SPODKU

Już za tydzień wielkie wydarzenie. Tym razem gwiazdy zagrają dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” z Katowic.

Legendarny Kosmiczny Mecz to wielkie sportowe show w wykonaniu pierwszoligowych zawodników i gwiazd z pierwszych stron gazet. Ale również moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny! Wydarzenie, które swoją skalą przerasta inne eventy charytatywne na Śląsku i którego dochód z biletów w całości przeznaczony jest na dobroczynny cel. Do tej pory odbyło się jedenaście Legendarnych Kosmicznych Meczy, które wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka. Dla tych dwóch charytatywnych inicjatyw Mecze uzbierały w sumie blisko 500 000 złotych!

Imprezę wesprą swoim udziałem między innymi:

Maciej Dowbor, Joanna Jędrzejczyk, Jerzy Dudek, Oliwier Janiak, Dariusz Dudek, Rafał Maserak, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Ewelina Lisowska, Kabaret Młodych Panów w pełnym składzie, Piotr Kupicha, Piotr Małachowski, Radek Bielecki z Neo-nówki, Kabaret Chyba, Krzysztof Respondek, Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Dominika Najdek z Kabaretu K2, aktor Bogdan Kalus, Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Sebastian Świderski, Siatkarze PLUS Ligi, Bartosz Gajda, Mariusz Kałamaga, Piotr Grabowski, Wojciech Zawioła, członkowie Kabaretu OT.TO, Paweł Zygmunt, Ewa Błachnio, Zygmunt Chajzer, Igor Fojcik i wielu innych

Więcej informacji oraz bilety TUTAJ.

Więcej o wydarzeniach przeczytasz TUTAJ