Logo

Event MIX

Kolejny rok z #POWER. Podsumowanie roku #2021

Olga Krzemińska-Zasadzka podsumowała miniony rok pisząc list do swoich klientów i przyjaciół. Podziękowała w nim za możliwość organizacji wielu wydarzeń, tych przeprowadzonych w świecie realnym, jak i tych zorganizowanych online. Zapewniła również, że w 2022 #POWER nie zwalnia tempa.

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

2021 pokazał nam, że w nowej rzeczywistości potrafimy osiągać cele i tworzyć dla Was niezapomniane wydarzenia w przestrzeni online i offline. Ten rok kończymy z 50% wzrostem przychodów w stosunku do 2020. Dziękujemy Wam za to!

Choć zmieniło się bardzo wiele, to jesteśmy przekonani, że Wasze firmy nadal mogą wyrażać uznanie dla pracowników, przyznawać nagrody, szkolić, inspirować, prowadzić premiery produktów. W #POWER mamy wiele pomysłów, które mogą w tym pomóc.

W 2021 schwytaliśmy dla Was każdy moment, w którym mogliśmy zorganizować wydarzenia offline:

  • Tworzyliśmy wydarzenia hybrydowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, wykorzystując studia online do nagrywania w całej Polsce,
  • Byliśmy w hiszpańskiej Maladze i na Camino del Rey, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W Dubaju na Expo 2020 i w Ras Al Khaimah, , na IBTM w Barcelonie, największych targach turystycznych branży #MICE w Europie, szusowaliśmy po Polskich i Szwajcarskich stokach, lataliśmy balonami, śmigaliśmy off-roadem, pływaliśmy po jeziorach i morzach na motorówkach i skuterach wodnych,
  • Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy premierę nowego Ferrari 296 GTB w Warszawie i w Katowicach oraz wsparliśmy 9tą edycję Ferrari Corsa Baltica
  • Dostarczaliśmy catering, gadżety, środki ochronne do pracowników w całym kraju,
  • Tworzyliśmy paczki prezentowe dla pracowników naszych Klientów

W świecie online poczuliśmy się bez granic:

  • Na początku roku nasz stały klient zwrócił się do nas, aby znaleźć kreatywny sposób na zorganizowanie corocznej konferencji dla dystrybutorów.  Zorganizowaliśmy konferencję online i kulinarną podróż dookoła świata, dzięki wyśmienitemu cateringowi z dostawą do domu.
  • Zorganizowaliśmy międzynarodowe wydarzenia online i wydarzenia dla klientów zagranicznych. Tym samym w świat online włączyliśmy webinary dla klientów zagranicznych, tłumaczenia symultaniczne, atrakcje wieczorne i atrakcje z dostawą do domu, a także atrakcyjną oprawę multimedialną.
  • Wisienką na torcie było w tym roku uruchomienie dla Was nowej platformy do organizacji wydarzeń online. Nowa platforma przeniosła świat organizowanych dla Was wydarzeń online na jeszcze wyższy poziom. Zapraszamy na online.agencjapower.pl oraz www.demo.platforma.agencjapower.pl.
  • I uaktualniliśmy międzynarodową ofertę na: www.com.

W tym roku kreatywność naszych event i incentive managerów i nowe umiejętności zespołu przełożyły się na wiele niezapomnianych wydarzeń. Organizując je, postaraliśmy się nie tylko o dobry program i bezpieczeństwo, ale też o odrobinę magii, ciepła i wyjątkowości. Tego, czegoś, co sprawia, że uczestników naszych wydarzeń łączą dobre wspomnienia i głębsze relacje.

W tym roku aktywnie działaliśmy branżowo: w TUgether, SOIT, KAE przy SAR, SKKP i SITE Poland. Odebraliśmy liczne wyróżnienia i nagrody. Po raz kolejny zdobyliśmy nagrodę Solidna Firma, międzynarodową nagrodę Eventex, nagrodę Congress Magazine. Olga Krzemińska-Zasadzka znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce, a także odebrała nagrodę Buisness Woman Awards. W wyniku przejęcia udziałów w firmie POWER sp. z o.o., uzyskała posiadanie 97% udziałów, niezmiennie pełniąc rolę Prezesa Spółki. Na stanowisku Managing Director zasiadła natomiast Magdalena Jendyk, wieloletni pracownik Spółki.

Już nie możemy doczekać się kolejnego roku z Wami!

Tak jak zawsze, jesteśmy dla Was. Będziemy tworzyć dla Was chwile radości, umacniać relacje, budzić zaufanie, dbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort Waszych pracowników, klientów i dystrybutorów.  Zamierzamy również świętować z Wami nasze 25-lecie. Poszerzymy zespół i ofertę #POWER 2.0. Będziemy spokojnie i stabilnie rozwijać się.

Nasze plany, to zapewnić Wam, naszym Klientom, doskonałe wyniki, dzięki niezrównanej obsłudze, kreatywności i działaniom z tym samym #POWERem.

Dziękujemy Wam za rok #2021. Jeszcze raz składamy życzenia lżejszego roku 2022 dla wszystkich Was.

Wasze zaufanie jest dla nas największą nagrodą!

W imieniu własnym i całego zespołu,

Olga Krzemińska-Zasadzka.