Sopot - Miejsce spotkań - OOH magazine
Logo

Event MIXFeatured

Sopot – Miejsce spotkań

Sopot – Miejsce spotkań

Uścisk dłoni, ciepłe spojrzenie, sympatyczny small talk… Tęskniliśmy za tym! Czas pokazał, że żadna, nawet najlepsza technologia nie zastąpi kontaktów face to face. Wracamy do inspirujących spotkań w realu z prawdziwą dawką emocji w tle, które nie ulatują gdzieś w transferze danych.

RADISSON BLU HOTEL, SOPOT – nowy wymiar spotkań

Jeśli szukasz miejsca na organizację wydarzenia w inspirującym otoczeniu i wyjątkowej oprawie to największe w Trójmieście hotelowe centrum konferencyjne Radisson Meetings będzie najlepszym wyborem.

Do dyspozycji Gości pozostaje aż 2 000 m2 multifunkcyjnej przestrzeni, ponad 30 wariantów aranżacyjnych sal, oryginalnie zaprojektowany pawilon o parametrach sali koncertowej, jak również otoczona zielenią przestrzeń dla eventów plenerowych.  Infrastruktura obiektu, połączona z jego nowoczesnym wyposażeniem to nowy wymiar spotkań i potencjał do organizacji wyjątkowych wydarzeń nawet do 2 tys. uczestników.

Atrium

Przestrzeń Atrium to możliwość aranżacji jednej wspólnej przestrzeni konferencyjnej dla ok 1 tys. osób. Technologia sal pozwala jednak na szybkie ich podzielenie na kilka mniejszych w których mogą odbywać się niezależne spotkania czy warsztaty branżowe. Z kolei przestronne foyer o powierzchni 385 m2, doskonale sprawdzi się jako przestrzeń ekspozycyjna lub miejsce rozmów kuluarowych. Centrum posiada swobodne wyjście do ogrodów, jak również zadaszone przejście do sąsiedniego Grand Pavilionu.

Grand Pavilion

Grand Pavilon to 694 m2 eleganckiej i oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni, w której możliwa jest organizacja szeregu wydarzeń nawet do 1200 osób. Dwie osobne sale z możliwością połączenia w jedną, foyer, garderoba oraz profesjonalne wyposażenie techniczne i udźwiękowianie w parametrach sali koncertowej to nowa śmiała wizja, która doskonale uzupełnia ambitną ofertę Trójmiasta.

Nowy wymiar podróży biznesowych

Radisson Blu Hotel Sopot zlokalizowany jest w kameralnej części Sopotu, ale też w samym sercu metropolii. Pozwoli to na szybki i sprawny dojazd do wszystkich najważniejszych części biznesowych Gdańska i Gdyni, a unikalna aura nadmorskiego kurortu sprzyjać będzie regeneracji po wyczerpującym dniu. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z naszej strefy basenowej, saunarium, czy wybierzesz jogging na pobliskiej plaży do swoich obowiązków wrócisz wypoczęty i zrelaksowany jak nigdy.

Kuchnia ze śródziemnomorską duszą

Każde spotkanie wymaga odpowiedniej oprawy. Indywidulanie dobierane menu przenosi Gości do świata kulinarnych wrażeń, zdominowanych przez smaki kuchni śródziemnomorskiej, wzbogacone o aromatyczne zioła i warzywa z własnego ogrodu. Doświadczysz zarówno włoskiej atmosfery i gościnności, jak i francuskich aromatów z własnej winnicy Château Isolette, która znajduje się w Dolinie Rodanu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pandemia wciąż puka nam do drzwi, dlatego każde wydarzenie wciąż musi być organizowane w ściśle określonym reżimie sanitarnym. Hotel zachowuje wszelkie procedury i zalecenia sanitarne. Wprowadzone zostały dodatkowe procedury sieci  Radisson Hotel Group, które potwierdzone zostały międzynarodowym certyfikatem SGS. Obiekt pomyślnie przeszedł również proces certyfikacji dedykowany obiektom konferencyjnym i kongresowym „Bezpieczny obiekt MICE” uruchomiony przez Polską Organizację Turystyczną.

Więcej o eventach przeczytasz TUTAJ