Logo

Event MIX

Paris Saint-Germain i Accor rozgrywają mecz bez ograniczeń – nowa kampania ALL – Accor Live Limitless

Accor, wiodąca światowa grupa hotelarska, startuje z nową kampanią marketingową. W ramach ALL – Accor Live Limitless, grupa odwróciła piłkarskie zasady. Tym razem to zawodnicy Paris Saint-Germain wręczyli sędziemu żółtą kartkę, którą była złota karta ALL pozwalająca odkryć doświadczenia płynące z unikatowego programu lojalnościowego. Do akcji dołączyli znani gracze, a swoją obecnością zaszczycił ich legendarny piłkarz Ronaldinho. Drużyny rozegrały na stadionie Parc des Princes w Paryżu wyjątkowy mecz „bez ograniczeń”.
ALL – Accor Live Limitless to program lojalnościowy Accor i platforma rezerwacji, która daje uczestnikom możliwość skorzystania z bogatego ekosystemu ekskluzywnych doświadczeń i licznych atrakcji. Nieskończone możliwości były ideą, która przerodziła się w kreatywny pomysł zagrania wyjątkowego meczu piłkarskiego, pokazującego „grę bez ograniczeń”. Główny partner i sponsor klubu piłkarskiego Paris Saint w myśl hasła „Jedyną zasadą jest gra bez ograniczeń” wyszedł z inicjatywą specjalnej rozgrywki.
Podczas tego emocjonującego meczu piłkarze PSG, wbrew obowiązującym zasadom, pozornie wręczyli sędziemu żółtą kartkę. Nie była to jednak zwykła żółta kartka, lecz złota, dająca dostęp do najpiękniejszych hoteli wchodzących w skład portfolio Accor i szerokiej gamy ekscytujących doświadczeń. Jej posiadacz ma możliwość m.in. zaznać pełni spokoju w spa MGallery Bastille Le Boutet, delektować się pyszną kolacją w Mama Shelter Paris West, spędzić noc w Novotel Porte de Versailles, a nawet zasiąść w prywatnej strefie VIP w Accor Arena na koncercie ulubionego zespołu.
W rezultacie sędzia skorzystał z okazji do relaksu i niezapomnianych chwil, a piłkarze PSG – rozegrania meczu bez ograniczeń. Stadion Parc des Princes przejęli Messi, Neymar Jr, Marquinhos, Di Maria, Hakimi. Dołączyła do nich kobieca sekcja PSG, a wyjątkowa rywalizacja skłoniła do powrotu na murawę jedną z największych legend futbolu: Ronaldinho.
Wrażenia z meczu bez ograniczeń i z ekskluzywnych doświadczeń gwarantowanych przez ALL – Accor Live Limitles można obejrzeć w poniższym filmie.