Wydarzenia Już tylko 30 dni, do Promo Show Professional

Już tylko 30 dni, do Promo Show Professional

0

Spotkanie TOP dostawców z przedstawicielami branży reklamowej (agencjami reklamowymi, eventowymi, drukarniami tekstylnymi i hafciarniami) odbędzie się już za 30 dni 22-23 marca 2022 r. Wydarzenie powstało z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Po raz pierwszy odbędzie się w komfortowych przestrzeniach Hilton Warsaw City.

Promo Show Professional odbędzie się już po raz czwarty i jest odpowiedzią na potrzeby rynku artykułów promocyjnych. To budowanie nowej jakości, z odpowiednią oprawą. Pomysłodawcą wydarzenia jest grupa TOP DOSTAWCÓW, którzy podczas komfortowych spotkań ze zwiedzającymi zaprezentują najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych.

Zaletą spotkania jest także jego międzynarodowy charakter. Przyjazd na PSP potwierdziły czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, Finlandii, Słowenii, Niemiec czy Rosji.

Lista wystawców:

Komfortowa formuła spotkania przewiduje wysłanie katalogów bezpośrednio na biurka zwiedzających przed wydarzeniem, co pozwoli na poznanie kilkuset tegorocznych nowości wystawców (zobacz WIĘCEJ).

Relacja z ostatniej edycji:


Promo Show Professional odbędzie się 22-23 marca 2022 r. w Warszawie w hotelu Hilton Warsaw City.

Wtorek, od 10:00 do 18:00
Środa, od 10:00 do 17:00

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązują zapisy online. Formularz rejestracji: TUTAJ.