Logo

Event MIX

Event Online Session 2

Minął rok i Lubelskie Centrum Konferencyjne wraca z drugą edycją Event Online Session. Już 24 lutego o 13:00 niezwykłe wydarzenie zbudowane na wiedzy, wzajemnych inspiracjach, praktycznych poradach i „onlinowych-hackach”.

Druga edycja Event Online Session

W programie:

  • Trzy panele merytoryczne
  • Impro Teatr Bezczelny zbudowane na interakcji z uczestnikami
  • Keynote Speech Grzegorza Olifirowicza
  • Koncert Zespołu B6

– Dużo rozmawialiśmy o tym, jaki temat powinna mieć ta edycja i każdy z nas podkreślał, że pandemia dała możliwość nauczenia się czegoś nowego i kreatywnego. Będziemy rozmawiać o zmianie, która nastąpiła w 2021 r., o tym jak teraz wyglądają konferencje prasowe oraz o nowym wymiarze konferencji naukowych. Zapytamy organizatorów wydarzeń co interesującego stworzyli na przestrzeni ostatniego roku i jakie wyzwania spotkali na swojej drodze. Jednak nie będzie to tradycyjna konferencja o wydarzeniach online – nie zabraknie dużej dawki humoru, zaskakujących sytuacji i dobrej lubelskiej muzyki w ciekawej aranżacji. Przyzwyczailiśmy naszych obserwujących do wysokiego poziomu realizacji i mamy nadzieję, że po raz kolejny sprostamy ich oczekiwaniom.

Dodatkowo tworzenie tego typu eventów to dla nas niesamowita przyjemność i możliwość pokazania jak bardzo lubimy to, co razem robimy – mówi Katarzyna Ostrowska-Malczewska, kierownik działu sprzedaży i koordynator działu marketingu LCK.

2 edycja wirtualnego Event Online Session – transmisja na kanałach organizatorów.

Organizatorzy: Promoters, Lubelskie Centrum Konferencyjne i PoprowadzęTo

 


 

Więcej newsów o wydarzeniach znajdziesz TUTAJ.

Inspiracji szukaj podczas Festiwalu Marketingu.