Logo

Tylko w OOH magazineAktualnościEvent MIXFeatured

500 przesyłek z katalogami wystawców PSP wysłanych do TOP agencji

Wystawcy targów Promo Show Professional zaprezentują już za tydzień w Hilton Warsaw City, najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych. Już teraz z najnowszą ofertą TOP Dostawców mogą zapoznać się Agencje Reklamowe, na ich biurka zostały właśnie wysłane paczki z katalogami. Partnerem logistycznym akcji wysyłki, jak i całych targów, jest DPD.

PSP to ekskluzywna propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału, to także całkiem nowa jakość spotkań, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Wydarzenie odbędzie się po raz czwarty.

– Kluczową wartością tej inicjatywy jest ekskluzywny charakter targów. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do nowego miejsca – wyjątkowego hotelu Hilton Warsaw City. Przez komfort uczestników rozumiemy także wygodę podczas samego eventu. Agencje otrzymują 2 tygodnie przed targami przesyłkę z katalogami, po to by w spokoju zapoznać się z nowościami i później móc – z konkretnymi zapytaniami, bez konieczności noszenia ze sobą toreb – udać się na same targi – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny OOH magazine – organizatora PSP.

Topowi dostawcy, komfortowa przestrzeń i elitarność – to wyznaczniki wyjątkowego wydarzenia jakim jest Promo Show Professional. Co istotne, wydarzenie ma międzynarodowy charakter. Spotkania z dostawcami podczas PSP potwierdziły czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, Finlandii, Słowenii czy Niemiec. Wieczorem na gości czeka ekskluzywna kolacja w warszawskim BANK CLUB.

Relacja z ostatniej edycji:

Promo Show Professional odbędzie się 22 i 23 marca 2022 r. w Warszawie w hotelu Hilton Warsaw City. Wydarzenie powstało z inicjatywy czołowych dostawców, organizatorem wydarzenia jest OOH magazine.

Katalogi produktowe wystawców PSP można zobaczyć również w wersji online TUTAJ.

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązuje rejestracja online. Formularz rejestracji: TUTAJ.