Event MIX Eventy rozgrzane do czerwoności | Aneta Stojak, Colors of Design

Eventy rozgrzane do czerwoności | Aneta Stojak, Colors of Design

0
Colors

Cytując słowa pewnej piosenki – „Wiosna wybuchła nam prosto w twarz!”. To czas, na który czekaliśmy na prawdę długo. Choć w zeszłym roku dzięki luzowaniu covidowych obostrzeń wiosenno-letnie realizacje rozpędziły się niemożliwie, to niczym był ten rozpęd w porównaniu z tegorocznym imprezowym szałem dla Colors of Design!

W branży pokutowało wiele obaw, bo gdy wyszliśmy już z widma pandemii, na progu stanęła wojna u naszych sąsiadów, inflacja i kryzys gospodarczy. Jak wiadomo jesteśmy jedną z branż, która skutki takich niepokojów odczuwa bardzo mocno, bo nasze usługi schodzą na drugi plan. Szczęśliwie zarówno klienci, jak i sami organizatorzy nie dali się zastraszyć!

Colors
Work and travel w wydaniu Colorsa- realizacja na Stadionie w Ostravie

Rozgrzana do czerwoności eventowa mapa w maju i czerwcu, wyprzedany asortyment i niemająca końca doba, to nasza codzienność przez ostatnie 2 miesiące. Tym, czym szczególnie chcielibyśmy się pochwalić, to wydarzenia zagraniczne, na których byliśmy dostawcami. W maju wyposażaliśmy m.in. Światowe Forum Ekonomiczne w Davos, targi w Niemczech i stadionową imprezę w Czechach. Jednym z celów, które wyznaczyliśmy sobie na ten rok było mocniejsze zaistnienie na rynku zagranicznym, a te realizacje, nie tylko potwierdziły, że jesteśmy gotowi na podbój rynków międzynarodowych, ale również stały się początkiem zwiększonego zainteresowania tychże rynków naszą ofertą!

Przed nami wakacje. Czy będzie to dla Colors of Design czas wytchnienia? Wiele wskazuje na to, że i tym razem czeka nas ogrom eventowej pracy! Ostatnio realizujemy wiele koncertów, a jak wiadomo lato to czas, w którym dzieją się one z naprawdę dużym natężeniem. W ostatnich tygodniach realizowaliśmy zlecenia m.in. na koncerty takich gwiazd jak Nothing But Thieves, One Republic, YUNGBLUD, Tool, Korn, Guns’n Roses, Jordan Peterson, Roisin Murphy, Alicia Keys. No i pomału wkraczamy również w czas festiwalowy! Gdzie w tym roku będzie można nas zobaczyć? Na tą chwilę możemy potwierdzić swoją obecność na Festiwalu Open’er w Gdyni, Sunrise Festiwal w Kołobrzegu, FEST Festiwal w Chorzowie, ale lato dopiero się rozkręca!

Ludzie spragnieni są odrobiny szaleństwa, spotkań na żywo i emocji, jakie dają wydarzenia live. My dajemy się ponieść tej fali uczestnicząc w najważniejszych tegorocznych wydarzeniach i dostarczając najlepszy eventowy design, bo niezapomniane eventowe kreacje to część naszej codzienności!

Colors
Backstage i Garderoba z koncertu Louis Tomlinson’a w łódzkiej Atlas Arenie.
Colors
Strefa chillout na zlecenie Artsize Design – Fashion Wedding Karoliny Pisarek i Roberta Salla.
Colors
Sezon na realizacje w plenerze ruszył pełną parą.
Colors
Realizacje plenerowe.
Colors
Konferencyjne strefy nie muszą wiać nudą, a mogą cieszyć kreatywnością.
Colors
Polish Grain Day, Butelkownia Warszawa, na zlecenie Agensy

Aneta Stojak Brand Manager związana z Colors of Design od 2016 roku. Absolwentka katowickiego i warszawskiego AWF. Odpowiedzialna za wizerunek marki na rynku i działania marketingowe, ale również projektantka modeli 3D i wizualizacji eventów. Prywatnie niespokojny duch, wiecznie szukający nowych wyzwań i sposobów rozwoju. Niskopienna góralka, której w duszy gra muzyka, sport i natura.

Wywiad z Anetą Stojak z Colors of Design można przeczytać także TUTAJ.