Aktualności Czekoladki Doti dopieszczają relacje na wrześniowym Festiwalu Marketingu

Czekoladki Doti dopieszczają relacje na wrześniowym Festiwalu Marketingu

0
Doti

W tym roku czekoladki z Doti zadebiutują na Festiwalu Marketingu, który odbędzie się w Warszawie w połowie września 2022 r. Czekoladki podchodzą z Rodzinnej Fabryki Czekoladek – od ponad 30 lat w niewielkiej wytwórni w Smolcu powstają niezwykłe owoce i orzechy oblane pyszną czekoladą.

Czekoladki premium z Doti od lat towarzyszą miłym chwilom i są doskonałym prezentem dla partnerów biznesowych, współpracowników i klientów. W ofercie firmy znajdują się zarówno bestsellerowe smaki – wiśnie w czekoladzie i cynamonowe migdały, od lat znane na rynku, jak i unikalne słodkości, takie jak kandyzowany rabarbar oblany czekoladą czy wyjątkowa kandyzowana aronia w pysznej deserowej czekoladzie.

Owoce i orzechy oblewane są czekoladą w miedzianych bębnach z wykorzystaniem ponad 100-letniej technologii. Jest to proces produkcyjny, który wymaga dużego doświadczenia i ogromnej dbałości o szczegóły. Duży udział pracy ręcznej w wytwarzaniu czekoladek pozwala na stworzenie unikalnych produktów, które doskonale odnajdują się w ekskluzywnych koszach prezentowych i zestawach upominkowych.

Czekoladki na prezent mają nie tylko doskonały smak. Wysokojakościowa czekolada bez dodatku oleju palmowego oraz staranny dobór surowców bez zbędnych dodatków nadaje czekoladowym bakaliom wyjątkowego charakteru. Czekoladki Doti mają proste i krótkie składy, zgodne z aktualnymi trendami żywieniowymi. Wśród czekoladek wybrać można czekoladki bezglutenowe, z certyfikatem ekologicznym, wegańskie, a także czekoladki z wysoką zawartością błonnika.

Podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu zaprezentowane zostaną linie czekoladek idealne na prezent biznesowy. Z oferty ponad 30 smaków skomponować można swój własny zestaw lub postawić na sprawdzony mix świątecznych asortymentów w okazjonalnym opakowaniu.

Festiwal Marketingu odbędzie się 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa. Rodzinna Fabryka Czekoladek Doti zaprezentuje swoje produkty na stoisku J12 w Hali 1.

Cały materiał dostępny na stronie targów TUTAJ.

Więcej informacji o firmie Doti i czekoladkach: www.doti.pl

Doti Doti Doti

Więcej inspiracji gadżetowych TUTAJ.