Event MIX Energylandia: Wakacyjne wyjazdy pełne frajdy

Energylandia: Wakacyjne wyjazdy pełne frajdy

0

Energylandia – Największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce, który zawróci w głowie mnogością wakacyjnych atrakcji. Letnie miesiące, to niepowtarzalny i wyjątkowy okres. Często wiąże się on z koloniami i obozami, na których każde dziecko, starsze czy młodsze, przeżywa niesamowite chwile. Czas wakacyjny, bez względu na to, ile trwa, warto dobrze zaplanować, aby każda chwila była przepełniona radością i wspomnieniami. A jeśli o radość, zabawę i wspomnienia chodzi, to idealnym miejscem jest

Dlaczego Energylandia?

Niesamowite orzeźwienie

Roller coastery i karuzele to dopiero początek zabawy w Energylandii. W ciepłe dni warto zabrać ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki, gdyż odnajdziecie tu również odrobinę wodnego szaleństwa w największym aquaparku w Polsce. Tysiące leżaków, tony złotego piasku, 36 niesamowitych zjeżdżalni, 5 różnych basenów, a do tego wiele atrakcji przynoszących ochłodę w upalne dni!  Wszystko to brzmi jak egzotyczne wakacje, ale na wyciągnięcie ręki, bez dodatkowego biletu wstępu! Wszystkie atrakcje Parku Rozrywki jak i Water Parku są dostępne dla Gości w ramach jednego biletu do Energylandii.

Wyjątkowe Energylandia Show

Ogrom zabawy to nie wszystko co może zapewnić Energylandia podczas wycieczki! To niesamowite miejsce łączy szaleństwa na rozrywkowych urządzeniach z relaksem na trybunie strefy kaskaderskiej Extreme Show i widowni teatrów i amfiteatrów Egipt oraz Colosseo! To właśnie w tych miejscach swoje talenty prezentują kaskaderzy, kierowcy superszybkich i zwinnych samochodów, a także tancerze z całego świata oraz artyści cyrkowi, kontorsjonistki, żonglerzy czy kuglarze.

Nie ma lepszego momentu jak wakacyjny wyjazd, by pokazać podopiecznym, że taneczne, cyrkowe czy kaskaderskie show potrafi zaskoczyć jak jazda na roller coasterze, a jednocześnie zainspirować do samorozwoju.

Wycieczki grupowe – benefity i bezpieczeństwo

Wyjazd do Energylandii to minimum formalności, a maksimum rozrywki. Tutaj organizacja jest bardzo prosta. Zgłoszone wcześniej wycieczki zyskują możliwość zakupu biletu oraz obiadu dla grupy w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, jeden opiekun na 10 dzieci może korzystać z atrakcji Parku za symboliczną złotówkę, a kierowca autobusu zupełnie za darmo! W ramach biletu, bezpłatnie, każdy otrzyma drobny poczęstunek w postaci świeżej lemoniady, frytek i napoju na później, który doda energii do zabawy na cały dzień. Nie ma obawy o dodatkowe koszty, gdyż miejsce parkingowe otrzymujecie zupełnie za darmo, a wszelkie szczegóły dotyczące organizacji wycieczki odnajdziecie TUTAJ.

Energylandia

Energylandia

Każdemu z aspektów Energylandii towarzyszy niezmienna jakość i bezpieczeństwo. W strefie wodnej kilkunastu profesjonalnych ratowników bezustannie monitoruje teren, każda z atrakcji Parku posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, a cała załoga, która regularnie uczestniczy w szkoleniach i podchodzi niezwykle rzetelnie do swoich obowiązków, zawsze służąc pomocą.

Energylandia

Wakacje to niesamowity czas, więc równie wyjątkowo należy go spożytkować. Odwiedzając Energylandię letnie miesiące będą pełne wspomnień i uśmiechu.

Materiał sponsorowany.


Więcej publikacji o Energylandii przeczytasz TUTAJ.