Logo

Media & maszyny

 Akademia car wrappingu, czyli auto-folie w teorii i praktyce

W ramach Październikowych Drzwi Otwartych 2015 firma Integart zaprasza na kolejne spotkania. Wszystkim uczestnikom zaprezentowana zostanie wszechstronność technologii HP oraz wysokiej jakości folie samochodowe, które dostępne są w ofercie firmy.

W programie Akademii przygotowano dedykowane pokazy maszyn z serii HP Latex 300 wraz z towarzyszącymi warsztatami mediowymi poświęconymi materiałom do druku i zmiany koloru. Przygotowany blok tematyczny to dobra okazja, aby przekonać się jak szeroka i różnorodna  jest oferta mediów skierowana na rynek automotive. Akademia Car Wrappingu przeprowadzi także wykłady na temat wybranych produktów tak znanych marek jak: 3M, MACtac czy Arlon.

(Czytaj więcej TUTAJ).

[galeria=”1″]

Oprócz przygotowanych pokazów i prezentacji uczestnicy będą mogli zasięgnąć porady Product Managerów w zakresie prezentowanych produktów stosowanych w car wrappingu. Podczas eventu będzie można także zobaczyć jak powinna przebiegać aplikacja folii prezentowanych marek. Ta, praktyczna część, zostanie zaprezentowana przez profesjonalnego aplikatora.

Każdej zainteresowanej osobie HP Demo Lab firmy Integart umożliwi także przetestowanie drukarek HP Latex wraz z mediami stosowanymi w reklamie zewnętrznej.

Rejestracja online: www.integart.com.pl/kalendarium/drzwiotwarte

Październikowe Drzwi Otwarte 2015 firmy Integart odbędą sę 29-30 października.

Więcej informacji ZOBACZ TUTAJ