Poligrafia Jetpol.pl tegorocznym wystawcą na FestiwalDruku.pl

Jetpol.pl tegorocznym wystawcą na FestiwalDruku.pl

0

Firma Jetpol.pl po raz pierwszy weźmie udział w targach FestiwalDruku.pl. Podczas targów Jetpol.pl stawia przede wszystkim na promocję amerykańskich rozwiązań sitodrukowowych Screen Printing International oraz alternatywnych atramentów do druku ekosolwentowego, sublimacyjnego, UV i UV-LED. Ponadto, jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań OKI, wraz z firmą OKI będzie prezentował nowoczesne rozwiązania do druku wielkoformatowego.

Jetpol.pl to zespół profesjonalistów, działających w branży poligraficznej od kilkunastu lat. Posiada szerokie doświadczenie w serwisowaniu maszyn drukujących, dokonywaniu profili kolorystycznych, czy doradztwie w zakresie doboru urządzeń i zmniejszenia kosztów produkcji przy zastosowaniu wysokiej jakości atramentów alternatywnych. Ofertę produktową stanowi sprzęt i media wyłącznie renomowanych producentów, cieszących się popularnością na świecie od wielu lat. Są to m.in. przemysłowe drukarki wielkoformatowe UV-LED – NoeCha, drukarki wielkoformatowe UV – MPAD, drukarki wielkoformatowe – OKI, sprzęt do sitodruku – HG Kippax oraz Screen Printing International,  cyfrowe plotery tnące – Blackman & White, wysokiej jakości atramenty alternatywne Sun Chemical i Afford.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, na stoisku Jetpol.pl, będziemy szczególnie promować obniżenie kosztów produkcji naszych klientów, przy zastosowaniu wysokiej jakości atramentów alternatywnych. Klienci zainteresowani obniżeniem kosztów wydruków bardzo często pytają nas, czy istnieje równie atrakcyjna jakościowo alternatywa dla kosztownych atramentów oryginalnych, które są zalecane w celu osiągnięcia dobrej jakości wydruków. Odpowiadamy – tak. Nasz zespół dokonuje szeregu czynności gwarantując przystosowanie maszyny do osiągania pożądanych wydruków na rekomendowanych przez nas atramentach. Gwarantujemy znaczne obniżenie kosztów produkcji, pełne wsparcie posprzedażowe i oczywiście wysoką jakość wydruków – mówi Artur Szunejko, współwłaściciel Jetpol.pl.

[youtube=”Ag5wnDDRN9g”]

– Ponadto specjalnie dla klientów z branży sitodrukowej, zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania sitodrukowe amerykańskiej firmy Screen Printing International, które od tego roku wdrażamy na rynek polski, przy pomocy nowego portalu www.esitoduk.pl. Doskonała jakość urządzeń, farb i dodatków, przy atrakcyjnej cenie i szybkiej dostawie to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy pragną stawiać pierwsze kroki w sitodruku, jak i dla zaawansowanych użytkowników. Dodatkowo, klienci uzyskują fachowe porady odnośnie produkcji, a w razie potrzeby, istnieje możliwość obejrzenia wybranych sprzętów SPI w naszym demo-roomiedodaje Andrzej Dzidt współwłaściciel Jetpol.pl.

[youtube=”BMJSXFT-Y3c”]

Pozostałą ofertę produktową Jetpol.pl stanowią:

Przemysłowe drukarki wielkoformatowe UV-LED – NoeCha

Drukarka NoeCha1 to innowacyjne rozwiązanie w przemyśle poligraficznym, meblarskim, czy opakowaniowym. Jej unikatowe cechy takie jak rewolucyjny system druku, głowica Kyocera z 2656 dyszami, solidna budowa, precyzyjny silnik, czy stół o formacie 3,2m x 2m, sprawiają, że drukarka oferuje wyśmienitą jakość wydruków, przeważając nad konkurencją. Ponadto drukarka sprzedawana jest z 3 letnią gwarancją.

[youtube=”HTSvwlBDU-c”]

Drukarki wielkoformatowe UV-MPAD

To rodzina drukarek stołowych i hybrydowych drukujących w technologii UV oraz UV-LED na większości materiałów oraz powierzchni dostępnych na rynku np. szkło, drewno, PCV, metal i inne. Wyróżniają się na tle konkurencji mnogością konfiguracji kolorów oraz zastosowania różnych głowic m.in. Konica Minolta, Ricoch i Toschiba.

 Drukarki wielkoformatowe OKI

Rodzina drukarek wielkoformatowych ekosolwentowych OKI Color Painter to doskonale rozwinięte technologiczne plotery wielkoformatowe, drukujące na różnych typach materiałów rolowych dedykowanych zarówno dla mniejszych firm reklamowych, drukarni, jak i dla dużych zakładów produkcyjnych. Drukarki są zaprojektowane w oparciu o są zawansowane technologicznie przy drukowaniu na bezwonnych tuszach ECO, gwarantując wysoką jakość i trwałość wydruków, niskie koszty eksploatacji, a także przyjemność pracy.

Przemysłowy sprzęt do sitodruku Kippax

Maszyny firmy Kippax mają szerokie zastosowanie w przemyśle reklamowym, meblarskim, włókienniczym, szklarskim, a także w sztukach pięknych i rynkach niszowych. Produkowane przez Kippax urządzenia charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, precyzją wykonania i służą klientom niezawodnie przez dziesięciolecia, a sam producent posiada wieloletnie doświadczenie w branży, i wychodzi naprzeciw swoim Klientom, elastycznie dopasowując swoją ofertę.

Cyfrowe plotery tnące Black & White

Plotery znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle poligraficznym, tekstylnym, marynistycznym i wielu innych. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach: ze stołem lub pasem taśmowym. Cyfrowe plotery do cięcia dostępne są w szerokości od 1,6m do 5m oraz długości nawet do 287m. Plotery posiadają wymienne głowice narzędziowe, które obsługują nóż oscylacyjny, nóż wleczony, nóż krążkowy, frezarkę CNC, laser do cięcia, kółko do bigowania i inne.

[youtube=”H5u28OhLAuw”]

www.jetpol.pl

www.ploterserwis.pl

www.esitodruk.pl

www.sklep.jetpol.pl

www.festiwaldruku.pl

AK