Artykuły Promocyjne Jak rozwinąć biznes o zadruk odzieży DTG/DTF? Już 11 sierpnia webinar Akonda

Jak rozwinąć biznes o zadruk odzieży DTG/DTF? Już 11 sierpnia webinar Akonda

0
Akonda

Akonda Tex po raz kolejny zaprasza na webinar, dotyczący rozwinięcia biznesu o zadruk odzieży DTG/DTF z Polyprint. W najbliższy czwartek 11.08 o godzinie 12.00, tym razem w wakacyjnej atmosferze i wakacyjnym anturażu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o druku DTG i DTF, co można produkować przy wykorzystaniu tych rozwiązań oraz czego potrzeba, żeby rozpocząć produkcję.

Na żywo zostanie zaprezentowana drukarka Polyprint TexJet® echo², Polyprint PreTreater Pro, a także atramenty i materiały eksploatacyjne POWER INKS. – Chcemy pokazać jak produkować unikalne wzory, stworzyć własne linie produktów lub drukować usługowo w oparciu o technologię DTG i DTF z Polyprint i że jest to proste! Nadruk na tekstyliach to nie tylko koszulki, dlatego jest to bardzo ciekawa inwestycja! – zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel Akonda Tex. Wszystkich zainteresowanych tym, jak przygotować projekt i odzież do nadruku oraz jak nadrukować i utrwalić wydruk, aby był odporny na dziesiątki prań – Akonda Tex zaprasza do wypełnienia formularza, po wypełnieniu którego w wiadomości email wysłany zostanie link do webinaru.

– Drukarka TexJet® echo² jest bardzo prosta w obsłudze, zapewnia doskonałe wyniki i szybki zwrot z inwestycji. Chcemy zainspirować naszych Klientów i pokazać im, że warto rozszerzyć swoją działalność o druk na tekstyliach. Zaakcentujemy motyw wakacyjny, choć okoliczności tego rodzaju produkcji to praktycznie nieskończone możliwości – podsumowuje Dominik Szulim.

Więcej informacji TUTAJ.


Więcej informacji z branży TUTAJ.