Logo

Marketing MIXFestiwal Marketingu

Festiwal Inspiracji – za nami 15. edycja targów Festiwal Marketingu

3700 zwiedzających i 220 wystawców, 2 dni marketingowych inspiracji, blisko 700 oddanych głosów w konkursach branżowych i Gala Wystawców z uroczystym wręczeniem nagród POS STARS i Złoty Medal. Podsumowujemy Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – Festiwal Marketingu.

W dniach 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa swoją ofertę zaprezentowali dostawcy artykułów promocyjnych dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn.

– Jubileuszowa edycja przyciągnęła TOP dostawców branży reklamy i poligrafii.  Zebrane od wystawców opinie wskazują, że pojawili się konkretni klienci. Nasz system coraz szczelniej wyłapuje osoby niezwiązane z branżą. Cieszy ilość premier (także tych światowych) od dostawców mediów i maszyn oraz setki inspiracji przygotowanych specjalnie na zbliżający się, najważniejszy dla branży sezon świąteczny – mówi Robert Załupski, OOH magazine.

Branżowe konkursy

Targom jak co roku towarzyszyły branżowe konkursy. Do konkursu Super Gift zgłoszono – 117 gadżetów reklamowych. Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, odznaczające się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Zwiedzający targi Festiwal Marketingu mogli głosować w konkursie na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego.

Kolejną odsłonę miał też konkurs POS STARS – na najlepsze displaye reklamowe. W konkursie głosowało Jury, a także zwiedzający, którzy wybrali najlepszy według nich POS-y. Wybierano także Nagrodę Publiczności. Zobacz zdjęcia z tegorocznej odsłony konkursu TUTAJ.

Jak co roku wystawcy zgłaszali innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie prezentowali na targach w ramach konkursu Złoty Medal.

O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak: nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas gali.

Wieczór Wystawców

Jak co roku i tym razem, wystawcy spotkali się na uroczystej, wieczornej gali. Podczas oficjalnej części imprezy rozdane zostały nagrody w konkursie POS STARS, a także Złote Medale. Podczas targów i Gali wyróżniono także firmy, które w tym roku obchodziły swoje Jubileusze: Teofilów, Fiori, Rebelia Media, ALBEX, Mart Ceramic, Spark Promotion, Greenprint, Sticker, AMGS Group, Chocolate Land, Purple Valley, ANDA, Falter, Color Group i CTM Group. Jubileuszowe wywiady można przeczytać w ostatnim numerze OOH magazine TUTAJ.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy był podwójny Jubileusz 15-lecie Festiwalu Marketingu oraz 20-lecie redakcji OOH magazine – organizatora targów.

Filmowe podsumowanie wydarzenia

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 18-19 września 2024 r. w EXPO XXI Warszawa.

www.festiwalmarketingu.pl