Logo

Inspiracje

Zimowa ceramika reklamowa

AVANT Fabryka Porcelitu, jak co roku, proponuje gotowe rozwiązania – kolekcje ceramiki z gotowymi nadrukami zimowymi i świątecznymi.

Do wyboru jest ponad 40 grafik i modeli kubków, filiżanek oraz talerzyków. Wystarczy wybrać produkt, nadruk i dołożyć logo własne lub klienta.

Katalog do pobrania pod linkiem: TUTAJ

ceramika

AVANT Fabryka Porcelitu to ceramika użytkowa, projektowana ze specjalnym uwzględnieniem branży reklamowej. Już od 30 lat wytwarza kubki i filiżanki znakowane indywidualnym nadrukiem.

Podstawą oferty  jest seria Made in Poland. To produkty projektowane i wykonywane od podstaw w Polsce, w Fabryce Porcelitu Avant. Do ich produkcji używane są wyłącznie bezpieczne surowce – masy z czystej ekologicznie glinki ceramicznej i szkliwa czołowych producentów UE.

Fabryka możliwa wprowadzanie do produkcji nowych modeli na zamówienia specjalne, a oferta tworzona jest ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo oraz stale dopasowana do potrzeb klientów. Produkcja na poziomie 15.000 szt. dziennie gwarantuje szybkie terminy realizacji.

ceramika


Więcej newsów z branży TUTAJ.