Logo

Event MIX

Scena Jutra – już niedługo największa konferencja branży scenicznej

Konferencja Scena Jutra to wydarzenie łączące wszystkich tych, dla których scena jest miejscem realizacji pasji, talentów i zawodowych wyzwań. Podczas tegorocznego wydarzenia nie zabraknie inspiracji, międzynarodowej atmosfery i spotkań ze znakomitymi ekspertami branży scenicznej.

tam

Miejsce inspiracji i dyskusji

Scena Jutra to spotkanie z ludźmi różnych profesji związanych z działalnością artystyczną i sceniczną, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Wśród panelistów i zaproszonych gości nie zabraknie ważnych i cenionych w branży osób, które wcielą się w role prelegentów i panelistów.

W tym roku wydarzenie podzielone będzie na trzy sceny:

  • INSPIRACJE – gdzie odbywać się będą spotkania z prelegentami prezentującymi unikalne projekty i rozwiązania techniczne,
  • DYSKUSJE – miejsce debat o najważniejszych aktualnie tematach, m.in. prawie autorskim, AI, ekologii i energooszczędnych technologiach,
  • AKADEMIA – przestrzeń szkoleniowo-doświadczalna z prezentacjami produktowymi.
    Uzupełnieniem konceptu będzie wystawa najnowszych technologii i sprzętu, na której branżowi eksperci będą prezentować najlepsze na rynku rozwiązania, optymalne możliwości ich wykorzystania w pracy scenicznej oraz efekty ciekawych projektów edukacyjnych.

Okazja do networkingu i grywalizacji

Spotkanie w jednym miejscu branżowych specjalistów oraz pasjonatów innowacyjnych technologii to okazja do networkingu – na temat sztuki, artystycznych fascynacji, interesujących trendów oraz biznesu, który jest nieodłącznym elementem dyskusji o przyszłości sceny artystycznej.

Tegoroczna nowością Sceny Jutra będzie możliwość ściągnięcia aplikacji, dzięki której uczestnicy otrzymają dostęp do harmonogramu i najważniejszych informacji, a także możliwość wzięcia udziału w grywalizacji.

Wydarzenie będzie rejestrowane i udostępniane live na stronie www.scenajutra.com. Wszystkie nagrania z wystąpień będą dostępne dla posiadaczy biletów po zakończeniu eventu.

Tegoroczna, szósta już edycja odbędzie się 8–9 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.


Więcej newsów z branży TUTAJ.