Logo

Media & maszynyDruk Cyfrowy

Marka Epson wprowadza nowość dla branży reklamowej: kompaktową drukarkę UV SC-V1000

Epson wprowadza na rynek płaską drukarkę UV SC-V1000 A4, otwierając nowe możliwości dla małych firm z branży gadżetów reklamowych. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu, wysokiej jakości nadruki na różnorodnych podłożach stają się dostępne nawet przy ograniczonych budżetach.

Kompaktowa drukarka SureColor V1000 pozwala niedrogo drukować na prawie każdej twardej powierzchni, dzięki czemu sprawdza się jako narzędzie do produkcji własnych artykułów promocyjnych. Model SC-V1000 z powodzeniem spełnia potrzeby różnych firm – od zakładów fotograficznych i firm wytwarzających drobne produkty reklamowe po sklepy e-commerce i atrakcje turystyczne, takie jak parki rozrywki. Co ważne, pozwala szybko – z pominięciem etapu wysyłki do zewnętrznego wykonawcy – produkować na miejscu atrakcyjne spersonalizowane gadżety.

Epson

Drukowanie na każdej powierzchni

Model SC-V1000 z cenionej linii SureColor umożliwia drukowanie na szerokiej gamie materiałów o grubości do 70 mm. Sprawdza się przy pracy z akrylem, poliwęglanami, PCV, metalem, poliestrem, płytą piankowej, styrenem, drewnem, a nawet kamieniem – możliwości są niemal nieograniczone. Sześciokolorowy system kartridży (kolory CMYK oraz biały i lakier) gwarantuje precyzję i wysoką jakość nadruków, a kompaktowe wymiary drukarki (699 x 699 mm) pozwalają na jej umieszczenie w każdym zakątku biura.

Epson

Przyjazna dla użytkownika i środowiska

SC-V1000 została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi i minimalnej konserwacji. Prosty w użyciu wyświetlacz dotykowy, system automatycznego czyszczenia oraz wymienne pojemniki z tuszem to tylko niektóre z funkcji, które czynią ją idealnym rozwiązaniem wspomagającym rozwój firm stawiających na indywidualne relacje z klientami. Dodatkowo, zintegrowany system filtracji powietrza i redukcji zapachów podnosi komfort pracy, co jest ważne szczególnie podczas pracy w biurze, gdzie wykonywane są też inne zadania. Drukarka zapewnia łączność przez USB lub Wi-Fi, ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Epson Edge Print RIP i Epson PORT.

– Model SC-V1000 to nasz kolejny krok w kierunku dostarczania kompaktowych rozwiązań dla branży graficznej – podkreśla Tomasz Kuciński z Epson Polska i dodaje: – Ta ekonomiczna drukarka UV LED jest odpowiedzią na potrzeby rynku promocyjnego. To co wyróżnia ją na tle konkurencji, to unikalne funkcje, które łączą oszczędność, ekologię i możliwość tworzenia krótkich serii produktów, a nawet pojedynczych egzemplarzy.

Drukarka SC-V1000, objęta trzyletnią gwarancją, będzie dostępna od lipca 2024 r.


Więcej newsów z branży TUTAJ.